Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
A020
125
7
DAMIR POSANOVIĆ (BUJE)
28
5
TEO ŠVERKO (ZELG)
A021
27
6
ROKO MATAK (ZELG)
233
1
ERIC RAKIĆ (PLANET)
A023
125
6
DAMIR POSANOVIĆ (BUJE)
27
0
ROKO MATAK (ZELG)
Medalists
1. DAMIR POSANOVIĆ, BUJE
2. ROKO MATAK, TROJAN ISTRA
3. TEO ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. ERIC RAKIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -32
A022
289
7
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
68
0
RAUL ŠISTEK (ZELG)
141
FELIX BILIĆ (PLANET)
156
LUKA GRABAR (PLANET)
160
MAX BILIĆ (PLANET)
A024
289
9
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
141
3
FELIX BILIĆ (PLANET)
A025
156
6
LUKA GRABAR (PLANET)
160
0
MAX BILIĆ (PLANET)
A027
289
3
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
156
2
LUKA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. FELIX BILIĆ, PLANET SPORT
3. MAX BILIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
A026
211
7
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
101
6
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
172
VITO LAZARIĆ (PLANET)
164
OLEG CETINA (PLANET)
210
IVANO BRDAR (MINOTAU)
A028
211
3
ERIK HRNČIĆ (BUJE)
172
5
VITO LAZARIĆ (PLANET)
A029
164
0
OLEG CETINA (PLANET)
210
6
IVANO BRDAR (MINOTAU)
A031
172
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
210
0
IVANO BRDAR (MINOTAU)
Medalists
1. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
2. IVANO BRDAR, MINOTAUR
3. ERIK HRNČIĆ, BUJE
3. OLEG CETINA, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
A030
119
6
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
2
0
ALAN MILOTIĆ (ZEUS)
A032
151
0
KRISTIJAN VOJINOVIĆ (PLANET)
9
10
RAUL SMOLICA (ZEUS)
A033
169
5
RICARDO RADINKOVIĆ (PLANET)
10
3
PAVAO DOMINIK POTOČNJAK (ZEUS)
A034
249
11
TIN PETRIĆ (PLANET)
29
1
NOAH JADREŠKO (ZELG)
A035
119
9
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
9
0
RAUL SMOLICA (ZEUS)
A036
169
0
RICARDO RADINKOVIĆ (PLANET)
249
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
A039
119
0
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
249
6
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
2. ARIAN KRŠULJA, BUDOKAI LABIN
3. RICARDO RADINKOVIĆ, PLANET SPORT
3. RAUL SMOLICA, ZEUS
PF - Mlađi kadeti -47
A037
102
0
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
134
0
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
A038
208
0
JAN MARECIC (MINOTAU)
26
6
JOHNNY TANUSHAJ (ZELG)
A040
134
0
ATEO SULJANOVIĆ (PLANET)
26
6
JOHNNY TANUSHAJ (ZELG)
Medalists
1. JOHNNY TANUSHAJ, TROJAN ISTRA
2. ATEO SULJANOVIĆ, PLANET SPORT
3. JAN MARECIC, MINOTAUR
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
A041
109
6
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
3
0
LUCAS BERNOBIĆ (ZEUS)
Medalists
1. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCAS BERNOBIĆ, ZEUS
3. ----
3. ----