Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick Light
Musical Forms
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KL - O. cadets beginners (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAZAR GAVRANOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-OCAD-B-M-57
3
3
6
0
6
2.
ALEM SMAJIC
KBV Kurto
KL-OCAD-B-M-47
2
2
3
0
3
3.
FARIS BAJRIĆ
Golden Team Kalesija
KL-OCAD-B-M-37
2
2
2
0
1
4.
SUAD HANKIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-OCAD-B-M-52
2
2
0
0
0
5.
ARSEN GRAHOVAC
Velež Nevesinje
KL-OCAD-B-M-63
1
1
3
0
3
6.
TARIK ČELEBIĆ
Fight Academy RUDAR
KL-OCAD-B-M+69
1
1
3
0
3
7.
AHMED ČAMDŽIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-M-57
3
2
0
0
0
8.
EKREM OMANOVIC
KBV Kurto
KL-OCAD-B-M-47
2
1
1
0
-1
9.
BORIS HATIĆ
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL-OCAD-B-M-47
2
1
2
0
-2
10.
ALDIN BRKIĆ
Golden Team Kalesija
KL-OCAD-B-M-47
1
0
0
0
0
11.
ANEL HALILOVIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-M-37
1
0
0
0
0
12.
EMMAN HODZIC
KBV Kurto
KL-OCAD-B-M-57
1
0
0
0
0
13.
MIRZA KARZIĆ
Fight Academy RUDAR
KL-OCAD-B-M-57
1
0
0
0
0
14.
MUHAMED FAZLIĆ
Golden Team Kalesija
KL-OCAD-B-M-52
1
0
0
0
0
15.
NAZMIN HASIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-M-52
1
0
0
0
0
16.
VEDAD PADŽIĆ
Golden Team Kalesija
KL-OCAD-B-M-47
1
0
0
0
0
17.
RIJAD SARAJLIC
Fight Academy RUDAR
KL-OCAD-B-M-37
1
0
1
0
-1
18.
ADEL DEDIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-OCAD-B-M-63
1
0
0
0
-3
19.
IVAN MILOŠ
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
KL-OCAD-B-M+69
1
0
0
0
-3
20.
JASMIN SEHIC
KBV Kurto
KL-OCAD-B-M-57
1
0
0
0
-3
21.
NADIR HASANIČEVIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-M-57
1
0
0
0
-3
KL - O. cadets beginners (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KADEMA AGIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-F-37
1
1
2
0
1
2.
LARA GORETIC
KBV Kurto
KL-OCAD-B-F-37
2
1
1
0
-1
3.
FAHRIJA AGIĆ
KBS Borac Jelah
KL-OCAD-B-F-37
1
0
0
0
0
KL - Older cadets (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LAZAR MIKANOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-OCAD-M-57
1
1
0
0
0
2.
AHMED ŠAHINOVIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-OCAD-M-57
1
0
0
0
0
KL - Older cadets (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ERNA OKUGIC
KBS Pokoj
KL-OCAD-F-55
1
1
3
0
3
2.
AJLA ZULIĆ
Golden Team Kalesija
KL-OCAD-F-55
1
0
0
0
-3
KL - Juniors (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEDIM MALKOC
KBV Kurto
KL-JUN-M-69
3
3
9
0
9
2.
EMRAH HOTIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-JUN-M-74
1
1
3
0
3
3.
ŠEFIK HASIĆ
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KL-JUN-M+94
1
1
0
0
0
4.
EMIN PIPO
Fight Academy RUDAR
KL-JUN-M-69
2
1
3
0
0
5.
DINO LONČAR
IMOTSKI
KL-JUN-M+94
1
0
0
0
0
6.
AMAR BEKTAŠEVIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
7.
BOŽIDAR LJEPOJA
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
8.
DEJAN HATIĆ
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
9.
ELVIR ŠENDEROVIĆ
Fight Academy RUDAR
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
KL - Juniors (female)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
KL - Seniors (male)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ZORAN MILANOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-SEN-M-79
1
1
3
0
3
2.
ADIS HOTIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-SEN-M-79
1
0
0
0
-3