Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -42
2084
50
7
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
115
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
181
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2086
50
13
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
181
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
2085
198
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
253
12
LEONA BARTOLIN (NINJA)
116
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2087
111
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
243
7
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
254
MATEA ZEBA (BTI)
2088
253
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
116
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2089
243
14
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
254
15
MATEA ZEBA (BTI)
2091
253
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
254
13
MATEA ZEBA (BTI)
Medalists
1. MATEA ZEBA, BTI
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -55
2090
98
0
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
261
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2092
38
10
LANA BOGDAN (MARJAN)
206
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
2093
35
12
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
224
2
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
259
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2094
98
4
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
38
13
LANA BOGDAN (MARJAN)
2095
35
14
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
259
8
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2098
38
18
LANA BOGDAN (MARJAN)
35
13
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
Medalists
1. LANA BOGDAN, MARJAN 1975
2. CHIARA MILIŠA, MARJAN 1975
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -60
2096
128
15
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
187
5
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
2097
103
13
LARA RADOČAJ (TGRSL)
88
3
ANTONIJA ŠKREBLIN (BUŠIDO)
2099
128
5
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
103
12
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIJA ŠKREBLIN, BUŠIDO
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN