Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Topusko Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DORIAN KUPČINEC
JASTREB
KL-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
2.
FILIP FABIJANIĆ
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-57
2
2
3
0
3
3.
FILIP LOKNER
CROATIA
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
4.
JOSIP SAKOMAN
JASTREB
KL-SKAD-M+69
2
1
0
0
-3
5.
BOŽE ĐUKIĆ
LOTUS
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
0
6.
LUCAS RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
0
7.
BARTUL BAKICA
LOTUS
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
8.
MILE KIRIN
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA DEDIC
"ZINO"
KL-SKAD-Ž+65
2
2
2
0
1
2.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-55
1
1
3
0
3
3.
JANA DAMJANOVIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
0
4.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SKAD-Ž+65
1
0
1
0
-1
5.
CHIARA MILIŠA
MARJAN 1975
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ZVONIMIR MARIĆ
IMPACT
KL-JUN-M-63
1
1
3
0
3
2.
MARTIN LIPOŠĆAK
CROATIA
KL-JUN-M-69
1
1
2
0
1
3.
IVAN KRALJEVIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-JUN-M-69
1
0
1
0
-1
4.
DAVID IVŠIĆ
CROATIA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BARBARA PALEKA
MARJAN 1975
KL-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
TEA KLJUČARIĆ
ARMUS
KL-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ERMIN SALI
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-M-69
1
1
3
0
3
2.
IVICA IVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M+94
1
1
3
0
3
3.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-84
1
1
2
0
1
4.
FRAN PAPIĆ
CROATIA
KL-SEN-M-84
1
0
1
0
-1
5.
DAMIR PAVIČIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
6.
IGOR ŠTEKOVIĆ
IMPACT
KL-SEN-M-69
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANITA ŽILIĆ
ARMUS
KL-SEN-Ž-70
1
1
3
0
3
2.
BRIGITA ŽAMARIJA
CROATIA
KL-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3