KL - Y. Cadets (male)
KL - Y. Cadets (male) -28
1. IVAN KUKUNOVSKI, SHAMPION SKOPJE |
2. LUKA PETROV, Dragon Sefkerin |
|
|
|
|
|
KL - Y. Cadets (male) -32
1. TURKER ISMAIL, SHAMPION SKOPJE |
2. PETAR JOVANOVIĆ, KBK Kalifornija |
3. PAVLE MITROVIĆ, Vukovi 018 - Niš |
3. JOVAN DANILOV, GLADIJATOR STIP |
|
|
|
KL - Y. Cadets (male) -37
1. UROS PETROVIC, Anarchy Gym |
2. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale |
3. TARIK RASCIC, PLJEVLJA |
3. MILOS JEVTIC, KBK VULKAN |
|
|
|
KL - Y. Cadets (male) -42
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. OGNJEN JOKIC, Grocka |
3. OGNJEN ANTIC, Kik boks klub Pirot |
3. VELJKO ŠVRAKA, KBK BATAJNICA |
|
|
|
KL - Y. Cadets (male) -47
1. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo |
2. LAZAR RELIĆ, KBK VULKAN |
3. ALEKSA POPOVIĆ, KBK BATAJNICA |
3. FILIP STEVANOVIĆ, KBS FAJTER BRČKO |
|
|
|
KL - Y. Cadets (male) +47
1. JOVAN TIŠMA, KBK BATAJNICA |
2. ALEKSANDAR PEĆIĆ, KBK BATAJNICA |
3. VELJKO MIRKOVIC, KBK SURCIN |
3. ALEKSA MATIĆ, KBK BATAJNICA |
|
| |
KL - Y. Cadets (female)
KL - Y. Cadets (female) -32
1. EVA GAL, LEGEND |
2. MAŠA DAMJANOVIĆ, КБС Интернационал Екометал комерц |
3. STEFANELA TRNINIĆ, KBS FAJTER BRČKO |
|
|
|
|
KL - Y. Cadets (female) -37
1. EVA GAL, LEGEND |
2. SIMONOVIC SRBIJA, Grocka |
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto |
|
|
|
|
KL - Y. Cadets (female) -47
1. SARA DRAŠKOVIĆ, КБС Интернационал Екометал комерц |
2. MAŠA KUJUNDŽIĆ, KBK VULKAN |
3. JANA RELIĆ, KBK VULKAN |
3. GORDANA MAKSIĆ, KBS FAJTER BRČKO |
|
|
|
KL - Y. Cadets (female) +47
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD |
2. TARA METIKOŠ, KBK BATAJNICA |
3. TAMARA ILIĆ, KBK Taurunum |
3. PETROVIC TAMARA, kbs Medak |
|
| |
KL - O. Cadets (male)
KL - O. Cadets (male) -42
1. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale |
2. IVAN BAĆINA, Velež Nevesinje |
3. IVANOVSKI DILAN, KBK``AS``-DELCEVO |
3. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale |
|
|
|
KL - O. Cadets (male) -47
1. PETAR MATIĆ, KBK BATAJNICA |
2. NEMANJA SIMIKIC, KBK VULKAN |
|
|
|
|
|
KL - O. Cadets (male) -52
1. STRAHINJA ĐILASOVIĆ, SERBIA |
2. LUKA MARTINOVIĆ, SERBIA |
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD |
3. IGOR PETROVIC, Ful kontakt Beograd |
|
|
|
KL - O. Cadets (male) -57
1. ALEKSA TODOROVIĆ, SK KBS 011 |
2. PATRIK BERGER, ZAGREB |
3. DUŠAN MLADENOVIĆ, SD Kombat Smederevo |
|
|
|
|
KL - O. Cadets (male) -63
1. JUNIS DUSAN, kbs Medak |
2. NIKOLA STOJANOVĆ, KBK "Novi Beograd" |
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto |
3. DAVOR HAVRAN, Fanatik |
|
|
|
KL - O. Cadets (male) -69
1. DAVID STAMATOVIĆ, SERBIA |
2. DUŠAN SOKOLOVIĆ, Crna Kobra |
3. IVAN MIHAJLOVIC, KBK ZEMUN |
3. HODŽIĆ DŽENIS, KBV Kurto |
|
|
|
KL - O. Cadets (male) +69
1. NIKOLA NACEV, GLADIJATOR STIP |
2. FILIP DZAKIĆ, KBK Taurunum |
3. UROŠ STANKOVIĆ, KBK "Novi Beograd" |
3. VASILIJE ILIC, VOZDOVAC FIGHT TEAM |
|
| | | |
KL - O. Cadets (female)
KL - O. Cadets (female) -42
1. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto |
2. ANĐELA AJDINOVIĆ, KBK Radnički Krstaš |
|
|
|
|
|
KL - O. Cadets (female) -46
1. KRISTINA STUPAR, SERBIA |
2. ENA FORIC, KBV Kurto |
|
|
|
|
|
KL - O. Cadets (female) -50
1. ANAMARIJ NAUMOVSKA, kbk"energy"bitola |
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. KASIJA ROVIĆ, KBK BATAJNICA |
3. IVANA ZORIĆ, KBK Taurunum |
|
|
|
KL - O. Cadets (female) -55
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT |
2. IVONA KECEVSKA, kbk"energy"bitola |
3. MAŠA MARKOVIĆ, SERBIA |
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
|
|
|
KL - O. Cadets (female) -60
1. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto |
2. TAMARA MILADINOVIĆ, KBK Taurunum |
|
|
|
|
|
KL - O. Cadets (female) +65
1. ANJA LOJEN, Ful kontakt Beograd |
2. MILICA PEJOVIĆ, KBK Radnički Krstaš |
3. MINA PEJOVIĆ, KBK Radnički Krstaš |
|
|
| |
KL-Juniors (male) -57
1. UROŠ JANJIĆ, Dragon Sefkerin |
2. MIHAJLO MIJAILOVIC, Kik boks tim Gardec |
3. LAV PAVLOVIC, KBK ZEMUN |
|
|
|
|
KL-Juniors (male) -63
1. RADE BABOVIĆ, KBK PAN GYM |
2. NENAD ŠIJAN, Crna Kobra |
3. NIKOLA VRANIC, Fanatik |
|
|
|
|
KL-Juniors (male) -69
1. NEMANJA IVANOVIC, KBK PAN GYM |
2. DUŠAN ŠINDIK, KBK VULKAN |
3. NEMANJA ILIĆ, KBK Taurunum |
3. STEFAN ŠIJAN, Crna Kobra |
|
|
|
KL-Juniors (male) -74
1. LAZAR MAČAK, KBK PAN GYM |
2. MAKSIM NIKOLIC, KBK PAN GYM |
3. MARJAN POPADINOV, GLADIJATOR STIP |
|
|
|
|
KL-Juniors (male) -79
1. ANDRIJA BURSAĆ, SK KBS 011 |
2. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto |
3. SENJANIN CURAN, Kick boxing club PRNJAVOR |
3. IVAN ĐIKANOVIĆ, KBK PAN GYM |
|
|
|
KL-Juniors (male) -89
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo |
2. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj |
3. LUKA SIMIC, KBK VULKAN |
3. MIHAJLO PANIĆ, KBK Taurunum |
|
|
|
KL-Juniors (male) -94
1. UROŠ CREPAJAC, KBK Taurunum |
2. MARKO CVETKOV, Crna Kobra |
|
|
|
| | | |
KL-Juniors (female) -50
1. JELENA PETROVIC, KBK"NIŠ" |
2. LUCIJA KULEŠ, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
|
KL-Juniors (female) -60
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA |
2. KATARINA ĐORĐEVIĆ, KBK Taurunum |
3. ELENA ZORIC, SERBIA |
3. VIOLETA GAVRILOVIĆ, KBK PAN GYM |
|
|
|
KL-Juniors (female) -65
1. MILICA VELIMIROVIC, PETROS |
2. ANĐELA PAVLOVIĆ, KBK Radnički Krstaš |
3. VANA MILOVANOVIC, KBK VULKAN |
|
|
| | | |
KL-Seniors (male) -63
1. VANJA KULIK, KBK Radnički Krstaš |
2. NIKOLA STOJANOV, SK KBS 011 |
|
|
|
|
|
KL-Seniors (male) -69
1. NIKOLA VUKAŠINOVIĆ, KBK PAN GYM |
2. STEFAN KOSTADINOVIC, KBK SURCIN |
3. SASA MOMIROV, KBK VULKAN |
3. RADOJE STEVANOVIC, SERBIA |
|
|
|
KL-Seniors (male) -74
1. DUŠAN KOSMOVSKI, KBK PAN GYM |
2. NOVICA TERZIĆ, KBV "Ratnik" Gacko |
3. STEFAN JELISIC, KBK SURCIN |
3. JOVAN STEVANOVIĆ, SERBIA |
|
|
|
KL-Seniors (male) -79
1. OGNJEN DRAGOJERAC, SERBIA |
2. ROLAND AJVAZJAN, KBK SURCIN |
3. MANOJLO ĐURIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale |
3. BORLJA NIKOLA, kbs Medak |
|
|
|
KL-Seniors (male) -84
1. DIMITRIJE IGNJATOVIĆ, KBK PAN GYM |
2. MARKO ĐURKIN, SK KBS 011 |
|
|
|
|
|
KL-Seniors (male) -89
1. NEMANJA NOVAKOVIĆ, KBK Taurunum |
2. NAIM SAMIU, TETOVA |
|
|
|
|
|
KL-Seniors (male) -94
1. VUKASIN OBRADOVIC, Vukovi 018 - Niš |
2. MAKSIM KOJIĆ, SPARTA TEMERIN |
3. MILOS MARKOVIC, Kik boks tim Gardec |
|
|
| | | |
KL-Seniors (female) -60
1. MARTA GEGOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen" |
2. ANDREA KOSTOVSKA, SHAMPION SKOPJE |
3. KRISTINA DŽOLIĆ, SERBIA |
3. JOVANA CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA |
|
| | | |