Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1010
368
4
ADMIR HALILOVIĆ (KALESIJ)
385
2
MUSTAFA ŠABOVIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. ADMIR HALILOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. MUSTAFA ŠABOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1011
357
9
MIHAJLO BUKVIC (KBV)
615
7
SEJDALIJA ŠABANOVIĆ (FOJNICA)
Medalists
1. MIHAJLO BUKVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. SEJDALIJA ŠABANOVIĆ, KBV FOJNICA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1012
454
0
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
524
4
AJDIN SADIKOVIC (ULCINJ)
17
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1013
547
6
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
566
9
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
355
KRISTIAN POLIMAC (KBV)
1014
524
11
AJDIN SADIKOVIC (ULCINJ)
17
2
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1015
566
11
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
355
1
KRISTIAN POLIMAC (KBV)
1018
524
0
AJDIN SADIKOVIC (ULCINJ)
566
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. AJDIN SADIKOVIC, Albulena
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. KRISTIAN POLIMAC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
PF - Mlađi kadeti -47
1016
362
7
SERGEJ FURTULA (KBV)
309
0
HARUN FAJKOVIC (BIHAC)
1017
293
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
514
2
ART UJKASHI (ULCINJ)
1019
362
1
SERGEJ FURTULA (KBV)
293
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. SERGEJ FURTULA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ART UJKASHI, Albulena
3. HARUN FAJKOVIC, "ZINO"
PF - Mlađi kadeti +47
1020
64
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
530
0
ART UJKASHI (ULCINJ)
281
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
557
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
297
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1021
608
4
JSAKO SKALIC (KURTO)
512
6
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
424
HARUN FAJKOVIC (BIHAC)
462
AJDIIN HODŽIĆ (ĐERZELZ)
348
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1022
64
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
281
0
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
1023
557
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
297
7
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1024
512
7
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
424
0
HARUN FAJKOVIC (BIHAC)
1025
462
1
AJDIIN HODŽIĆ (ĐERZELZ)
348
9
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1026
64
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
297
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
1027
512
5
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
348
9
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
1029
64
9
TEO GRGIĆ (2002BIH)
348
1
ALEKSA SPAHIĆ (KBV)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEKSA SPAHIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ARDIAN GORANA, Albulena