Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -42
2027
503
0
JASNA TOPIĆ (KURTO)
504
3
NAIDA SAFIĆ (KURTO)
502
ANESA HAMZIĆ (KURTO)
2029
504
2
NAIDA SAFIĆ (KURTO)
502
1
ANESA HAMZIĆ (KURTO)
Medalists
1. NAIDA SAFIĆ, KBV Kurto
2. ANESA HAMZIĆ, KBV Kurto
3. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
2030
342
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
442
3
ČEDO PANTIĆ (MODRIČA)
Medalists
1. ČEDO PANTIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
2031
369
0
HAJRIJA HUJDUR (KALESIJ)
443
3
MARIJA POPOVIĆ (MODRIČA)
Medalists
1. MARIJA POPOVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. HAJRIJA HUJDUR, KBS Golden team Kalesija
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
2032
366
1
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
92
2
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
Medalists
1. ANELA OMEROVIC, Radnicki
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
2033
455
0
AMILA SELMAN (ĐERZELZ)
300
3
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
375
MELISA MEHANOVIĆ (KALESIJ)
2035
300
3
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
375
0
MELISA MEHANOVIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
2. MELISA MEHANOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. AMILA SELMAN, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
2034
276
3
ADNA BEHREM (BIHAC)
395
0
GABRIJELA POLIĆ (POSUJŠE)
Medalists
1. ADNA BEHREM, "ZINO"
2. GABRIJELA POLIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----