Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniori -84
LC - Juniori -57
2036
578
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
448
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
560
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
2038
578
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
560
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
LC - Juniori -63
2037
313
2
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
550
1
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
602
AHMED BULJINA (FOJNICA)
295
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
377
DALVIR RAPKIĆ (KALESIJ)
2039
313
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
602
3
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2040
295
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
377
0
DALVIR RAPKIĆ (KALESIJ)
2042
602
1
AHMED BULJINA (FOJNICA)
295
2
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. AHMED BULJINA, KBV FOJNICA
3. DALVIR RAPKIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
LC - Juniori -74
2041
536
0
MATEJ ĆORIĆ (ODŽAK13)
187
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
513
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
2043
187
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
513
2
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
Medalists
1. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MATEJ ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
LC - Juniori -84
2044
461
3
AMAR JUSUPOVIĆ (ĐERZELZ)
465
0
AMAR BRIGA (TAEKYON)
2045
383
3
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
354
0
ADIS ALAJBEGOVIC (BIRNO)
2047
461
3
AMAR JUSUPOVIĆ (ĐERZELZ)
383
0
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. AMAR JUSUPOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ABDULAH SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. AMAR BRIGA, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ADIS ALAJBEGOVIC, Fight