Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniori -69
2049
238
2
DOMAGOJ PERIĆ (EAGLES)
301
1
ELDIN VOJIC (BIHAC)
Medalists
1. DOMAGOJ PERIĆ, Eagles SCM
2. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
2050
243
0
MARIO JUKIĆ (EAGLES)
310
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
2051
239
3
IVAN KURAJA (EAGLES)
589
0
ADIS BEĆOVIĆ (TAEKYON)
2053
310
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
239
0
IVAN KURAJA (EAGLES)
Medalists
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. IVAN KURAJA, Eagles SCM
3. MARIO JUKIĆ, Eagles SCM
3. ADIS BEĆOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Seniori -79
2054
613
3
MATEO MILIČEVIĆ (FOJNICA)
235
0
DOMAGOJ GLAVAŠ (EAGLES)
Medalists
1. MATEO MILIČEVIĆ, KBV FOJNICA
2. DOMAGOJ GLAVAŠ, Eagles SCM
3. ----
3. ----
LC - Seniori -84
2055
339
0
KENAN AHMETOVIĆ (ODŽAK13)
253
3
ZDESLAV KATAVIĆ (EAGLES)
Medalists
1. ZDESLAV KATAVIĆ, Eagles SCM
2. KENAN AHMETOVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
2056
463
0
AJDIN SALČIN (TAEKYON)
245
3
MISLAV KATAVIĆ (EAGLES)
251
TONI MAMUŠA (EAGLES)
2058
245
3
MISLAV KATAVIĆ (EAGLES)
251
0
TONI MAMUŠA (EAGLES)
Medalists
1. MISLAV KATAVIĆ, Eagles SCM
2. TONI MAMUŠA, Eagles SCM
3. AJDIN SALČIN, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
LC - Seniori -94
2057
233
1
ANTE TURALIJA (EAGLES)
464
2
RAMIZ ŠEHOVIĆ (TAEKYON)
241
LUKA ZOVKO (EAGLES)
2059
464
3
RAMIZ ŠEHOVIĆ (TAEKYON)
241
0
LUKA ZOVKO (EAGLES)
Medalists
1. RAMIZ ŠEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. LUKA ZOVKO, Eagles SCM
3. ANTE TURALIJA, Eagles SCM
3. ----
LC - Seniori +94
2060
249
0
TOMISLAV GABRIĆ (EAGLES)
426
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
Medalists
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. TOMISLAV GABRIĆ, Eagles SCM
3. ----
3. ----