Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC- Mlađi juniori- 15,16 god
FC- Stariji juniori- 17,18 god
FC - Seniori
LK- Mlađi juniori- 15,16 god
LK- Mlađe juniorke-15,16 god
LK- Stariji juniori - 17,18 god
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1- Mlađi juniori - 15,16 god
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -60
R024
651
0
VELJKO PETROVIĆ (MORAVAV)
618
3
ANES DIZDAR (SPARTA)
507
DINO SUDIĆ (AMENO)
R070
618
0
ANES DIZDAR (SPARTA)
507
3
DINO SUDIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, AMENO
2. ANES DIZDAR, KBV "SPARTA"Sarajevo
3. VELJKO PETROVIĆ, "MORAVA" Vladičin Han
3. ----
LK - Seniori -63,5
R025
542
0
HAMZA SMRIKO (BLATUŠA)
312
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
R026
482
3
VEDAD CUTUK (JUMRUK)
210
0
STEFAN PAVLOVIC (KBK"081)
R071
312
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
482
0
VEDAD CUTUK (JUMRUK)
Medalists
1. NIJAZ LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
2. VEDAD CUTUK, JUMRUK GYM
3. HAMZA SMRIKO, Čelični borac Zenica
3. STEFAN PAVLOVIC, KBK"081" PODGORICA
LK - Seniori -67
R027
626
0
EDIN MUTIC (KBS SA)
572
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
R028
230
2
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
328
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
R072
572
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
230
0
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. EDIN MUTIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NIKOLA ALEKSIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Seniori -71
R004
327
0
MARKO ŠUJICA (BATAJA)
167
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
132
HALID MEHMEDOVIĆ (KFKOK)
367
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
168
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
R042
167
3
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
132
0
HALID MEHMEDOVIĆ (KFKOK)
R043
367
3
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
168
0
PEJKOVIC VLADIMIR (KBKBR)
R081
167
0
ALIHODZIC MIRZA (KBKBR)
367
3
SLAVOLJUB BUDESA (PANTER)
Medalists
1. SLAVOLJUB BUDESA, Panter Bijeljina
2. ALIHODZIC MIRZA, kbk bar
3. PEJKOVIC VLADIMIR, kbk bar
3. HALID MEHMEDOVIĆ, KFK Orlova kandža
LK - Seniori -75
R005
280
0
OGNJEN OPACIC (HEKTR)
508
3
DINO TAĆI (AMENO)
118
MILAN BABIĆ (2222222)
R006
531
0
SASA TERZIC (KBKPRNJ)
148
3
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
326
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R044
508
0
DINO TAĆI (AMENO)
118
3
MILAN BABIĆ (2222222)
R045
148
3
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
326
0
ALEKSANDAR PETROVIĆ (BATAJA)
R082
118
3
MILAN BABIĆ (2222222)
148
0
NIKOLIC MARKO (KBKBR)
Medalists
1. MILAN BABIĆ, TIGAR Gacko
2. NIKOLIC MARKO, kbk bar
3. DINO TAĆI, AMENO
3. ALEKSANDAR PETROVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Seniori -81
R029
138
0
ŽELJKO ŠEKULARAC (PERBERA)
335
3
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
208
STEFAN VULEVIC (KBK"081)
R073
335
3
NIKOLA DROBNJAK (,,056")
208
0
STEFAN VULEVIC (KBK"081)
Medalists
1. NIKOLA DROBNJAK, KBC,,056,, Zvornik"
2. STEFAN VULEVIC, KBK"081" PODGORICA
3. ŽELJKO ŠEKULARAC, Perjanik Berane
3. ----
LK - Seniori -86
R030
45
3
DARIO KADIC (JUMRUK)
541
0
BAJRO SELMAN (BLATUŠA)
R031
81
0
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
107
3
NEDŽAD HODŽIĆ (KBVFTC)
R074
45
1
DARIO KADIC (JUMRUK)
107
2
NEDŽAD HODŽIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. NEDŽAD HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. DARIO KADIC, JUMRUK GYM
3. MIRZA MURSELJI, Radnicki
3. BAJRO SELMAN, Čelični borac Zenica
LK - Seniori -91
R007
341
0
NEDELJKO SEKULIC (,,056")
485
3
MILAN KUBIN (BROS)
265
MIRZA IMAMOVIĆ (MMA)
68
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
617
DAMJAN SAVANOVIC (HEKTR)
R046
485
3
MILAN KUBIN (BROS)
265
0
MIRZA IMAMOVIĆ (MMA)
R047
68
1
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
617
2
DAMJAN SAVANOVIC (HEKTR)
R083
485
3
MILAN KUBIN (BROS)
617
0
DAMJAN SAVANOVIC (HEKTR)
Medalists
1. MILAN KUBIN, GLADIATOR-SKOPJE
2. DAMJAN SAVANOVIC, KBS Hektor
3. MIRZA IMAMOVIĆ, SKILL GYM TUZLA
3. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
LK - Seniori +91
R032
447
1
ELMIR GORAK (ĐERZELZ)
52
2
GORAN SAKOTA (ILID-SA)
R033
50
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
29
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
R075
52
0
GORAN SAKOTA (ILID-SA)
29
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
Medalists
1. ALIJA SELMANOVIC, PLJEVLJA
2. GORAN SAKOTA, Ilidža Sarajevo
3. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
3. ELMIR GORAK, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak