Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
WAKO Grand Prix BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Older cadets (male)
LK - Older cadets (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Older cadets (male) -42
LK - Older cadets (male) -48
LK - Older cadets (male) -51
LK - Older cadets (male) -54
LK - Older cadets (male) -57
LK - Older cadets (male) -60
LK - Older cadets (male) -63,5
LK - Older cadets (male) -71
LK - Older cadets (male) -42
F001
532
3
DRAGAN NEDELJKOVIC (TOPIC)
65
0
ALEN RADI (KTB KK)
821
RAUL SEFEROVIĆ (KBVISAK)
155
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
382
FERIZ AZIRI (NASKO12)
F028
532
3
DRAGAN NEDELJKOVIC (TOPIC)
821
0
RAUL SEFEROVIĆ (KBVISAK)
F029
155
2
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
382
1
FERIZ AZIRI (NASKO12)
F069
532
2
DRAGAN NEDELJKOVIC (TOPIC)
155
1
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
Medalists
1. DRAGAN NEDELJKOVIC, Topic Team
2. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
3. RAUL SEFEROVIĆ, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. FERIZ AZIRI, Nasko Team
LK - Older cadets (male) -48
F002
290
1
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
252
2
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
240
TIMUR PARFENTIEV (MTEAM)
238
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
52
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
F030
252
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
240
0
TIMUR PARFENTIEV (MTEAM)
F031
238
3
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
52
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
F070
252
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
238
0
DMITRI BRAZDA (MTEAM)
Medalists
1. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. DMITRI BRAZDA, Moldova Team
3. TIMUR PARFENTIEV, Moldova Team
3. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
LK - Older cadets (male) -51
E045
627
0
NUH HEBIBOVIĆ (KICK)
814
3
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. NUH HEBIBOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
LK - Older cadets (male) -54
E046
195
3
OGNJEN MITROVIĆ (VUKOVI)
282
0
CVIJETIN VUJANOVIĆ (BRČKO )
Medalists
1. OGNJEN MITROVIĆ, Vukovi 018 - Niš
2. CVIJETIN VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
3. ----
3. ----
LK - Older cadets (male) -57
E017
822
1
AJNUR NESLANOVIĆ (KBVISAK)
868
2
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
139
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
E061
868
3
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
139
0
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
Medalists
1. RADE STARČEVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. NIKOLA ŠARAN, Velež Nevesinje
3. AJNUR NESLANOVIĆ, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. ----
LK - Older cadets (male) -60
E018
351
0
ARNES SELIMOVIC (KBS SA)
239
3
EGOR BERKUTA (MTEAM)
156
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
E062
239
3
EGOR BERKUTA (MTEAM)
156
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. EGOR BERKUTA, Moldova Team
2. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ARNES SELIMOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ----
LK - Older cadets (male) -63,5
E019
12
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
276
0
ALEN DJOZO (JUMRUK)
401
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
E063
12
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
401
0
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
Medalists
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ADMIR DELIBASIC, Fight
3. ALEN DJOZO, JUMRUK GYM
3. ----
LK - Older cadets (male) -71
F003
475
0
ADIN BAJRIĆ (KBK GOL)
220
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
277
BENJAMIN MEMIJA (JUMRUK)
352
ANES SIPOVIC (KBS SA)
569
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
F032
220
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
277
0
BENJAMIN MEMIJA (JUMRUK)
F033
352
0
ANES SIPOVIC (KBS SA)
569
3
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
F071
220
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
569
0
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ALMIR MUJAGIĆ, FAVORIT BH
3. BENJAMIN MEMIJA, JUMRUK GYM
3. ANES SIPOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO