Selected tournament: Grand Prix BIH 2020.

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
PF - Boys beg.

PF - Boys beg. -22

1. HARUN CELEBIC, "ZINO"
2. NEDIM GUSKA, BALKAN KONJIC

PF - Boys beg. -25

1. HARUN CELEBIC, "ZINO"
2. AMIL MURIC, Univerzum Rozaje

PF - Boys beg.-28

1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"
3. HARUN CELEBIC, "ZINO"
3. KASIM CAJIC, KBS Pokoj

PF - Boys beg. -32

1. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"
2. HARUN MUJKIĆ, KBS " LUGAN TEAM"

PF - Boys beg. +32

1. HAJRO DJOZGIC, Univerzum Rozaje
2. JAMAN KALAC, Univerzum Rozaje
3. ĐORĐEVIC ANDREJ, Boka Kotorska
3. AJAS KALAC, Univerzum Rozaje

PF - Girls beg.

PF - Girls beg.-28

1. SARAH HODZIC, "ZINO"
2. SEMRA AJANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AJLA HODŽIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Girls beg.+32

1. SARAH HODZIC, "ZINO"
2. ELA KRUŠKO, KBS Borac Jelah

PF - Boys

PF - Boys -25

1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. HARUN CELEBIC, "ZINO"
3. AVDO MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"

PF - Boys -28

1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj

PF - Boys -32

1. ANDREJ TODOROVIĆ, KBK BATAJNICA
2. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"

PF - Boys +32

1. JOVAN KOVRLIJA, KBK BATAJNICA
2. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
3. ISMAR FAZLIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK

PF - Girls

PF - Girls -32

1. NIKOLINA RISTIĆ, KBK BATAJNICA
2. SARAH HODZIC, "ZINO"

PF - Girls +32

1. MILICA PETER, KBK BATAJNICA
2. ELA KRUŠKO, KBS Borac Jelah

PF - Y. cadets beg. (male)

PF - Y. cadets beg. (male) -32

1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. ALEKSANDAR SELIMOVIC, "ZINO"

PF - Y. cadets beg. (male) -37

1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. PETAR BILUSIC, 2002 - Odzak

PF - Y. cadets beg. (male) -42

1. AHMED ŠAHINOVIĆ, Galaja Sanski Most
2. EDIN PURIŠEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Y. cadets beg. (male) -47

1. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać"
2. ELDAR ZRNO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Y. cadets beg. (male) +47

1. JAN PEŠIĆ, KBS Borac Jelah
2. ISA HASIĆ, KBC "Bihać"

PF - Y. cadets beg. (female)

PF - Y. cadets beg. (female) -37

1. INES ĆATIĆ, "ZINO"
2. ĐEJLA HODŽIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Y. cadets beg. (female) -42

1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. INES ĆATIĆ, "ZINO"

PF - Y. cadets beg. (female) +47

1. TEODORA BOJIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. EMA SELIMOVIC, "ZINO"
3. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"

PF - Y. cadets (male)

PF - Younger cadets (male) -32

1. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
2. EMIR SARAJLIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. DARIS ČOSIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

PF - Younger cadets (male) -37

1. MUSTAFA ŠABOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ARMIN LUKOVAC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO

PF - Younger cadets (male) -47

1. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"

PF - Younger cadets (male) +47

1. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
2. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
3. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. JAN PEŠIĆ, KBS Borac Jelah

PF - Y. cadets (female)

PF - Younger cadets (female) -47

1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. ISMIHANA HAJDAREVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

PF - O. cadets (male)

PF - Older cadets (male) -52

1. STOJCEVSKI PAVEL, KBK``AS``-DELCEVO
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Older cadets (male) -57

1. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
2. EMAN HADŽIĆ, Galaja Sanski Most
3. JUSUF KUMALIĆ, Galaja Sanski Most
3. HARIS AJANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Older cadets (male) -63

1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. AHMED MUŠANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Older cadets (male) -69

1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. EMAN KERIĆ, Galaja Sanski Most

PF - Older cadets (male) +69

1. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak
2. MIRZA ČAUŠ, Galaja Sanski Most
3. AZIZ BEGOVĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - O. cadets (female)

PF - Older cadets (female) -50

1. ANESA HAMZIC, "ZINO"
2. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ALMEDINA MEHTIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Older cadets (female) -60

1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. ENIDA BEGOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AJŠA BEGOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Juniors (male)

PF - Juniors (male) -57

1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. SENAD KRANTIĆ, Galaja Sanski Most
3. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj

PF - Juniors (female)

PF - Juniors (female) -50

1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj

PF - Seniors (male)

PF - Seniors (male) -69

1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Seniors (male) -74

1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN