Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -65
KL - Seniori -63
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
KL - Stariji kadeti -47
2033
455
3
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
181
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
2034
150
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
625
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
46
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
631
BLAŽ MARUŠIĆ (IMPACT)
310
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
2036
150
1
PETAR DIMITROV (MASARU)
46
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2035
631
0
BLAŽ MARUŠIĆ (IMPACT)
310
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
2039
46
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
310
1
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. BLAŽ MARUŠIĆ, IMPACT
KL - Stariji kadeti -57
2037
406
1
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
574
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
2038
716
3
DINO BABAC (PRETORI)
200
0
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
2042
574
1
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
716
2
DINO BABAC (PRETORI)
Medalists
1. DINO BABAC, PRETORIAN
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti -63
2040
578
0
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
370
3
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
2041
575
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
178
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
2043
370
0
FILIP FABIJANIĆ (IVNCG)
575
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. FILIP FABIJANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ
KL - Stariji kadeti -69
2044
55
2
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
409
1
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
711
ENIO DUKIC (PRETORI)
2045
579
0
DOMINIK TOPIĆ (SVMATEJ)
458
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
71
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
2046
55
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
711
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2047
458
3
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
71
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
2049
711
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
458
1
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti +69
2048
297
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
486
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
2050
476
1
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
288
2
SIMO ZORIC (DERVENT)
2051
40
0
MILE KIRIN (TIGAR)
584
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
714
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2052
297
0
VICE STOJANOV (KLOKY61)
288
3
SIMO ZORIC (DERVENT)
2053
584
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
714
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2054
288
0
SIMO ZORIC (DERVENT)
714
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. SIMO ZORIC, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
KL - Juniori -63
2001
314
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
2003
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
3. ----
KL - Juniori -69
2002
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
268
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
2004
408
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
7
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2005
394
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2006
737
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
7
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2007
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2009
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
316
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
KL - Juniori -74
2008
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
321
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
392
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2010
8
3
LUKA VRANEK (KOPER)
298
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
391
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2011
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
392
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2012
8
1
LUKA VRANEK (KOPER)
391
2
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2014
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
391
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. MARIN ŠUMIGA, SVETI DUH
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
KL - Juniori -79
2013
173
1
LUKA VRANEK (KOPER)
712
2
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
407
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2015
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
0
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
2016
407
0
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2018
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
28
0
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DENIS KOZINA, PRETORIAN
2. IAN KARLO PAVIČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO JURČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHELL VULETIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -84
2017
3
3
EVAN APOLLONIO (KOPER)
405
0
DAVID LINC (ZELG)
104
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2019
3
0
EVAN APOLLONIO (KOPER)
104
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. EVAN APOLLONIO, KBK Koper
3. DAVID LINC, TROJAN ISTRA
3. ----
KL - Juniori -94
2020
456
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
293
0
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
2021
566
0
MARIJA BLJAKAJ (KBK)
78
3
KATARINA MARINČIĆ (KUTINA)
Medalists
1. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA
2. MARIJA BLJAKAJ, LEGEND
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -65
2022
284
0
LEA BERKE (MSOBOTA)
670
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, LEGEND
2. LEA BERKE, KBK Murska Sobota
3. ----
3. ----
KL - Seniori -63
2023
83
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
738
3
SLADJAN OSTOJIC (KBKPRNJ)
93
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
2025
738
0
SLADJAN OSTOJIC (KBKPRNJ)
93
3
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SLADJAN OSTOJIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Seniori -74
2024
627
1
ELDIN VOJIC (BIHAC)
732
2
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
2. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2026
740
3
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
530
0
IVICA SENDO (MEGA.C.)
728
JURAJ TOTH (TGRBROD)
2028
740
0
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
728
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. RADOMIR MISIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. IVICA SENDO, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -84
2027
363
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
176
0
SALEM BEGIČ (KOPER)
379
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2029
363
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
379
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. SALEM BEGIČ, KBK Koper
3. ----
KL - Seniori +94
2030
323
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
1
3
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
IVICA IVIĆ (ARMUS)
2032
1
0
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. ALMIN MUJANOVIČ, KBK Koper
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
3. ----
KL - Seniorke -60
2031
632
0
INES PECENKOVIC (BIHAC)
202
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. INES PECENKOVIC, "ZINO"
3. ----
3. ----