Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -63
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
KL - Seniori -63
2023
83
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
738
3
SLADJAN OSTOJIC (KBKPRNJ)
93
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
2025
738
0
SLADJAN OSTOJIC (KBKPRNJ)
93
3
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. SLADJAN OSTOJIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Seniori -74
2024
627
1
ELDIN VOJIC (BIHAC)
732
2
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
2. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2026
740
3
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
530
0
IVICA SENDO (MEGA.C.)
728
JURAJ TOTH (TGRBROD)
2028
740
0
RADOMIR MISIC (KBKPRNJ)
728
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. RADOMIR MISIC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. IVICA SENDO, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -84
2027
363
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
176
0
SALEM BEGIČ (KOPER)
379
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2029
363
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
379
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. SALEM BEGIČ, KBK Koper
3. ----
KL - Seniori +94
2030
323
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
1
3
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
IVICA IVIĆ (ARMUS)
2032
1
0
ALMIN MUJANOVIČ (KOPER)
337
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. ALMIN MUJANOVIČ, KBK Koper
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
3. ----