PF - Dječaci početnici -28
1. ALEKSANDAR DELCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. LUKA PTIČAR, KUTINA |
3. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Dječaci početnici -32
1. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak |
2. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MILAN IVIĆ, LEGEND |
3. MATEJ MARKOVIĆ, LEGEND |
|
|
|
PF - Dječaci početnici +32
1. STEFAN PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak |
3. IVAN DOLIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. JAKOV INJIĆ, IVANIĆ GRAD |
|
| | | |
PF - Djevojčice početnice -28
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TEA TOPIĆ, PRETORIAN |
3. MARTINA PREBEG, KUTINA |
3. RENATA HOŠKO, KUTINA |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice -32
1. KLARA BOŽIĆ, PRETORIAN |
2. RALITZA ILIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto |
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
PF - Djevojčice početnice +32
1. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC |
2. MANDALENA JAZVIĆ, 2002 - Odzak |
3. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ |
3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA |
|
| | | |
PF - Dječaci -22
1. FILIP KLOBUČAR, GLINA |
2. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA |
3. ROKO VUJASIN, CRNI ORAO |
|
|
|
|
PF - Dječaci -25
1. ALEKSANDAR DELCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA |
3. RENE MILASCEVIC, LEGEND |
|
|
|
PF - Dječaci -28
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
PF - Dječaci -32
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN |
2. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE |
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD |
3. PATRIK ŠULC, KUTINA |
|
|
|
PF - Dječaci +32
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB |
2. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO |
3. DEIAN TRIFONOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj |
|
| | | |
PF - Djevojčice -22
1. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND |
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice -25
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. DORA MATIĆ, JASTREB |
3. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND |
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT |
|
|
|
PF - Djevojčice -28
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA |
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN |
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Djevojčice -32
1. SARA BOBAN, MAWASHI |
2. BEATA IVAS, HBD |
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS |
|
|
|
PF - Djevojčice +32
1. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj |
2. SARA BOBAN, MAWASHI |
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
3. BEATA IVAS, HBD |
|
| | | |
PF - Mlađi kadeti -28
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. LUKA POLEGUBIĆ, CRNI ORAO |
3. GABRIJEL LATIN, NINJA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -32
1. ROKO RIBARIĆ, OMEGA |
2. NEJC OSTROŽNIK, PON DO KWAN ZAGORJE |
3. DARII PESHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -37
1. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. TONI URSIĆ, MAWASHI |
3. MARIN RUŽIĆ, HBD |
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -42
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA |
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT |
2. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj |
3. MIHAIL TZVETKOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. MATKO PREBEG, KUTINA |
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj |
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
3. DINO IVAS, HBD |
|
| |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. EVA GAL, LEGEND |
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR |
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN |
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. SARA BOBAN, MAWASHI |
3. BEATA IVAS, HBD |
3. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj |
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD |
3. LORENA ZEBA, BTI |
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. LEONARDA DEAK, BTI |
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac |
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT |
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
3. EVA KOLANDER, PON DO KWAN ZAGORJE |
|
| |
PF - Stariji kadeti -42
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR |
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. ROK SEJDIJI, PON DO KWAN ZAGORJE |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -47
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ |
2. LEON NOLA, MAWASHI |
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT |
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. LEON NOLA, MAWASHI |
3. STEFAN VEKIĆ, VIKTORIA |
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -57
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO" |
2. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC |
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -63
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
2. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -69
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB |
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak |
3. JUKIĆ FERHAD, KBS Ljutoc Orasac |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti +69
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE |
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
|
|
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -42
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD |
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ |
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -46
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN |
3. KOVÁCS FANNI, Combat "D" SC |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. LEONA BARTOLIN, NINJA |
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN |
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC |
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -55
1. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn |
2. NINA KRIŽAJ, KBK Koper |
3. ANA SOVEC, ZMAJ |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA |
2. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn |
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj |
3. EMINA HOTI, MEGA CENTAR |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj |
2. NAGY RAMÓNA, Combat "D" SC |
3. ALIN BRDAR, KBK Koper |
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje +65
1. ALIN BRDAR, KBK Koper |
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT |
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC |
3. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN |
|
| | | |
PF - Juniori -63
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac |
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
|
|
|
| | | |
PF - Juniorke -50
1. MARINA RADIĆ, LOTUS |
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS |
|
|
|
|
|
PF - Juniorke -55
1. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn |
2. MARIJA BLJAKAJ, LEGEND |
|
|
|
|
|
PF - Juniorke -65
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin |
3. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
| | | |
PF - Seniori -74
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC |
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB |
3. THOMAS MATIĆ, MAWASHI |
|
|
|
|
PF - Seniori -89
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
| |