Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -47
4001
575
0
MARINO STORIĆ (HBD)
186
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4003
186
1
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4002
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
342
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
4004
494
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
166
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4005
454
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
585
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4006
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
166
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4007
585
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4009
574
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
LC - Stariji kadeti -57
4008
235
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
413
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
452
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
4010
413
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
452
0
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
Medalists
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. LEON RAŠTEGORAC, MEGA CENTAR
3. OLIVER KRNIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
4011
103
0
ADIN SMAJIĆ (UNIJABV)
435
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
4012
586
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
627
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4014
435
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
586
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARSCHEL KUNJEK, KOBRA, Bjelovar
3. ADIN SMAJIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Stariji kadeti -69
4013
690
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
707
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
4015
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
197
0
BENEDEK HADRA (BER.)
439
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
544
DINO BARIĆ (HBD)
301
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4017
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
439
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
4016
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
301
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4019
543
0
DANIJEL JURAS (HBD)
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
LC - Starije kadetkinje -42
4018
698
0
MARIA DIMITROVA (MASARU)
155
3
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
4020
412
3
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
710
0
ENA FORIC (KURTO)
Medalists
1. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
2. ENA FORIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
4021
269
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
611
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
188
LENA KUNDA (LOŠINJ)
677
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
404
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4023
611
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
188
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
4022
677
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
404
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4025
611
0
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
404
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. LENA KUNDA, VIKTORIA
LC - Starije kadetkinje -60
4024
516
2
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
576
1
CHIARA IVAS (HBD)
712
MARINA RADIĆ (LOTUS)
4026
516
0
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
712
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. ANTEA RUSAN, MOSLAVAC
3. CHIARA IVAS, HBD
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
4027
231
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
694
0
LEJLA KRUŠKO (BORAC)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. LEJLA KRUŠKO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
4028
637
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
234
0
LINA RADMAN (IVNCG)
Medalists
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
4029
104
0
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
701
3
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
4030
633
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
602
3
SOMA SPIEGEL (BER.)
4032
701
1
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
602
2
SOMA SPIEGEL (BER.)
Medalists
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. ELDIN MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Juniori -63
4031
655
0
IBRO ALJIĆ (UNIJABV)
311
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. IBRO ALJIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
4033
565
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
9
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
4033A
719
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
620
2
IVO MUSTAPIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVO MUSTAPIĆ, MAWASHI
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
4034
289
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
705
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MIRELA RADIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
4035
390
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
340
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -37
4036
352
3
MIHAEL PERIŠ (GATA)
102
0
FILIP KAJBA (ŠK)
Medalists
1. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
2. FILIP KAJBA, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
4037
210
0
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
98
3
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
AMAR ŠUKE (ZELG)
4040
98
1
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
Medalists
1. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
2. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. EMMAN HODŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
4038
185
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
383
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4039
595
1
MARKO ŠEPAK (LEONGYM)
141
2
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
4041
383
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
141
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARKO ŠEPAK, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -52
4042
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
91
0
TONI LUKAČ (ŠK)
491
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4043
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
127
0
DZAN ZDRALE (BALKANK)
488
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4044
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
491
0
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4045
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
488
0
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4048
222
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. VITO DOMINIĆ, ŠKORPION
3. KRSTO MAROŠ, ŠKORPION
KL - Stariji kadeti -57
4046
661
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
353
3
VITO PERIŠ (GATA)
4047
489
0
SILVIO DEBELJAK (ŠK)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
4049
353
0
VITO PERIŠ (GATA)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. SILVIO DEBELJAK, ŠKORPION
3. LUKA MITROVIĆ, IMPACT
KL - Stariji kadeti -63
4050
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
415
0
FRAN MAČEŠIĆ (ZELG)
628
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4051
490
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4052
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
628
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4053
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4055
230
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
Medalists
1. EMEL SKULIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MARKO BRKIĆ, DOMSA
3. MARSCHEL KUNJEK, KOBRA, Bjelovar
KL - Stariji kadeti -69
4054
67
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4056
657
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
691
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
714
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4057
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4058
657
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
714
3
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4060
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
714
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
KL - Stariji kadeti +69
4059
495
1
ERNEST MARIJAŠEVIĆ (IVNCG)
588
2
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4061
450
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
214
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
DINO BARIĆ (HBD)
4062
246
1
JAN BENČEK (MLADOST)
414
2
NIKO MARTAN (ZELG)
546
DANIJEL JURAS (HBD)
260
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4063
588
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
3
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4064
214
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4065
414
0
NIKO MARTAN (ZELG)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
4066
260
0
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
3
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4067
252
0
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4068
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
594
0
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4070
545
0
DINO BARIĆ (HBD)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DINO BARIĆ, HBD
3. KARLO BERIĆ, LEON GYM
3. DAVID DRAGOVIĆ, DOMSA
KL - Starije kadetkinje -42
4069
216
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
126
0
EDITA ZDRALE (BALKANK)
Medalists
1. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
2. EDITA ZDRALE, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
4071
709
3
ELMEDINA EMINOVIĆ (KURTO)
622
0
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
Medalists
1. ELMEDINA EMINOVIĆ, KBV Kurto
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
4072
272
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
206
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
65
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
4074
272
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
65
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
4073
184
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
296
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
665
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
270
ANA SOVEC (ZMAJ)
295
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
4075
296
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
665
0
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
4076
270
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
295
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
4078
296
1
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
270
2
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
KL - Starije kadetkinje -60
4077
596
0
KATJA ŠEPAK (LEONGYM)
217
3
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
704
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
4079
217
0
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
704
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
3. KATJA ŠEPAK, LEON GYM
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
4080
297
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
232
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
4081
215
3
SUMEA SABIC (KURTO)
429
0
LARA ŠIMIĆ (HUS-OS)
4083
232
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
215
0
SUMEA SABIC (KURTO)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. SUMEA SABIC, KBV Kurto
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LARA ŠIMIĆ, HUS
KL - Starije kadetkinje +65
4082
638
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
695
0
LEJLA KRUŠKO (BORAC)
Medalists
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. LEJLA KRUŠKO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
4084
115
0
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
693
3
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
Medalists
1. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
2. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4085
257
0
MARKO TRGOVČEVIĆ (DOMSA)
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
ERVIN KALTAK (ZELG)
4087
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
0
ERVIN KALTAK (ZELG)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
3. MARKO TRGOVČEVIĆ, DOMSA
3. ----
KL - Juniori -69
4086
261
3
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
248
0
BENJAMIN MAGLIĆ (USORA)
312
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4088
455
0
LUKA RAKLJAŠ (PITBUL)
670
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4089
261
0
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4090
670
2
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
1
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4093
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
670
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. JURAJ DOROTIĆ, DOMSA
3. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Juniori -74
4091
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
8
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4092
350
0
JOSIP PJACA (CRO)
566
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4096
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
566
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JOSIP PJACA, CROATIA
KL - Juniori -79
4094
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
138
0
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
4095
294
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
212
3
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
4099
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
212
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA VIDOVIĆ, DOMSA
KL - Juniori -84
4097
5
0
IVAN BILOGREVIĆ (KUTINA)
264
3
RANKO GERIĆ (MLADOST)
4098
653
0
RINO JURIĆ (MEGA.C.)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4100
264
0
RANKO GERIĆ (MLADOST)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. RANKO GERIĆ, MLADOST
3. RINO JURIĆ, MEGA CENTAR
3. IVAN BILOGREVIĆ, KUTINA
KL - Juniori -94
4101
250
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
262
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. FRAN PETRUŠIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
4102
10
0
KATARINA MARINČIĆ (KUTINA)
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
4104
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
0
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. LORENA GOLUBIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Juniorke -70
4103
659
1
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
666
2
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH
2. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
4105
245
3
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
2
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MLADOST
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -57
4106
696
0
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
220
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
4107
368
0
EDIN RIZOVIĆ (MEGA.C.)
326
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
351
BRUNO BAN (CRO)
4109
326
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
351
0
BRUNO BAN (CRO)
Medalists
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. BRUNO BAN, CROATIA
3. EDIN RIZOVIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -74
4108
430
0
DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ (HUS-OS)
671
3
EMIR PAĆUKA (N. GRAD)
Medalists
1. EMIR PAĆUKA, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ, HUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
4110
409
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
100
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
4111
334
0
JAHIJA MUJKETA (USORA)
219
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. JAHIJA MUJKETA, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
4112
146
3
SELMA MUŠIĆ (TKDGLJ)
324
0
BRIGITA ŽAMARIJA (CRO)
Medalists
1. SELMA MUŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. BRIGITA ŽAMARIJA, CROATIA
3. ----
3. ----