Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
KL - Older cadets (male) -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -47
4001
575
0
MARINO STORIĆ (HBD)
186
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4003
186
1
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
382
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
4002
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
342
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
4004
494
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
166
3
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4005
454
0
ORLANDO BAČIĆ (MEGA.C.)
585
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4006
574
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
166
0
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
4007
585
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4009
574
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
221
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
LC - Stariji kadeti -57
4008
235
0
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
413
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
452
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
4010
413
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
452
0
LEON RAŠTEGORAC (MEGA.C.)
Medalists
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. LEON RAŠTEGORAC, MEGA CENTAR
3. OLIVER KRNIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
4011
103
0
ADIN SMAJIĆ (UNIJABV)
435
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
4012
586
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
627
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4014
435
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
586
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
3. MARSCHEL KUNJEK, KOBRA, Bjelovar
3. ADIN SMAJIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Stariji kadeti -69
4013
690
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
707
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
4015
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
197
0
BENEDEK HADRA (BER.)
439
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
544
DINO BARIĆ (HBD)
301
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4017
543
3
DANIJEL JURAS (HBD)
439
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
4016
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
301
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
4019
543
0
DANIJEL JURAS (HBD)
544
3
DINO BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
LC - Starije kadetkinje -42
4018
698
0
MARIA DIMITROVA (MASARU)
155
3
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
4020
412
3
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
710
0
ENA FORIC (KURTO)
Medalists
1. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
2. ENA FORIC, KBV Kurto
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
4021
269
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
611
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
188
LENA KUNDA (LOŠINJ)
677
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
404
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4023
611
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
188
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
4022
677
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
404
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4025
611
0
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
404
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. LENA KUNDA, VIKTORIA
LC - Starije kadetkinje -60
4024
516
2
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
576
1
CHIARA IVAS (HBD)
712
MARINA RADIĆ (LOTUS)
4026
516
0
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
712
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. ANTEA RUSAN, MOSLAVAC
3. CHIARA IVAS, HBD
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
4027
231
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
694
0
LEJLA KRUŠKO (BORAC)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. LEJLA KRUŠKO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
4028
637
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
234
0
LINA RADMAN (IVNCG)
Medalists
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
4029
104
0
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
701
3
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
4030
633
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
602
3
SOMA SPIEGEL (BER.)
4032
701
1
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
602
2
SOMA SPIEGEL (BER.)
Medalists
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. ELDIN MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine
LC - Juniori -63
4031
655
0
IBRO ALJIĆ (UNIJABV)
311
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. IBRO ALJIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
4033
565
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
9
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
4033A
719
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
620
2
IVO MUSTAPIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. IVO MUSTAPIĆ, MAWASHI
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
4034
289
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
705
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MIRELA RADIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -65
4035
390
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
340
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -37
4036
352
3
MIHAEL PERIŠ (GATA)
102
0
FILIP KAJBA (ŠK)
Medalists
1. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
2. FILIP KAJBA, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
4037
210
0
EMMAN HODŽIĆ (KURTO)
98
3
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
AMAR ŠUKE (ZELG)
4040
98
1
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
416
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
Medalists
1. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
2. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. EMMAN HODŽIĆ, KBV Kurto
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
4038
185
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
383
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
4039
595
1
MARKO ŠEPAK (LEONGYM)
141
2
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
4041
383
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
141
1
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. MARKO ŠEPAK, LEON GYM
KL - Stariji kadeti -52
4042
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
91
0
TONI LUKAČ (ŠK)
491
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4043
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
127
0
DZAN ZDRALE (BALKANK)
488
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4044
222
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
491
0
KRSTO MAROŠ (ŠK)
4045
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
488
0
VITO DOMINIĆ (ŠK)
4048
222
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
493
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. VITO DOMINIĆ, ŠKORPION
3. KRSTO MAROŠ, ŠKORPION
KL - Stariji kadeti -57
4046
661
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
353
3
VITO PERIŠ (GATA)
4047
489
0
SILVIO DEBELJAK (ŠK)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
4049
353
0
VITO PERIŠ (GATA)
668
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. SILVIO DEBELJAK, ŠKORPION
3. LUKA MITROVIĆ, IMPACT
KL - Stariji kadeti -63
4050
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
415
0
FRAN MAČEŠIĆ (ZELG)
628
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4051
490
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4052
230
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
628
0
MARSCHEL KUNJEK (KOBRABJ)
4053
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
256
0
MARKO BRKIĆ (DOMSA)
4055
230
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
247
3
EMEL SKULIĆ (USORA)
Medalists
1. EMEL SKULIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. MARKO BRKIĆ, DOMSA
3. MARSCHEL KUNJEK, KOBRA, Bjelovar
KL - Stariji kadeti -69
4054
67
0
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4056
657
3
FILIP ČIČEK (IMPACT)
691
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
714
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4057
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
660
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
4058
657
0
FILIP ČIČEK (IMPACT)
714
3
JASKO SKALIĆ (KURTO)
4060
228
3
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
714
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. FILIP ČIČEK, IMPACT
KL - Stariji kadeti +69
4059
495
1
ERNEST MARIJAŠEVIĆ (IVNCG)
588
2
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4061
450
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
214
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
DINO BARIĆ (HBD)
4062
246
1
JAN BENČEK (MLADOST)
414
2
NIKO MARTAN (ZELG)
546
DANIJEL JURAS (HBD)
260
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4063
588
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
252
3
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
4064
214
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4065
414
0
NIKO MARTAN (ZELG)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
4066
260
0
FRAN SVETINOVIĆ (DOMSA)
594
3
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4067
252
0
DAVID DRAGOVIĆ (DOMSA)
545
3
DINO BARIĆ (HBD)
4068
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
594
0
KARLO BERIĆ (LEONGYM)
4070
545
0
DINO BARIĆ (HBD)
546
3
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DINO BARIĆ, HBD
3. KARLO BERIĆ, LEON GYM
3. DAVID DRAGOVIĆ, DOMSA
KL - Starije kadetkinje -42
4069
216
3
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
126
0
EDITA ZDRALE (BALKANK)
Medalists
1. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
2. EDITA ZDRALE, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
4071
709
3
ELMEDINA EMINOVIĆ (KURTO)
622
0
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
Medalists
1. ELMEDINA EMINOVIĆ, KBV Kurto
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
4072
272
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
206
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
65
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
4074
272
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
65
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
4073
184
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
296
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
665
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
270
ANA SOVEC (ZMAJ)
295
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
4075
296
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
665
0
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
4076
270
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
295
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
4078
296
1
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
270
2
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
KL - Starije kadetkinje -60
4077
596
0
KATJA ŠEPAK (LEONGYM)
217
3
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
704
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
4079
217
0
LEJLA ŠEHIĆ (KURTO)
704
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. LEJLA ŠEHIĆ, KBV Kurto
3. KATJA ŠEPAK, LEON GYM
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
4080
297
0
HATEMA BEĆAR (TEŠANJ)
232
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
4081
215
3
SUMEA SABIC (KURTO)
429
0
LARA ŠIMIĆ (HUS-OS)
4083
232
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
215
0
SUMEA SABIC (KURTO)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. SUMEA SABIC, KBV Kurto
3. HATEMA BEĆAR, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LARA ŠIMIĆ, HUS
KL - Starije kadetkinje +65
4082
638
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
695
0
LEJLA KRUŠKO (BORAC)
Medalists
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. LEJLA KRUŠKO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
4084
115
0
ABEL MALAGIĆ (N. GRAD)
693
3
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
Medalists
1. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
2. ABEL MALAGIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4085
257
0
MARKO TRGOVČEVIĆ (DOMSA)
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
ERVIN KALTAK (ZELG)
4087
275
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
417
0
ERVIN KALTAK (ZELG)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ERVIN KALTAK, TROJAN ISTRA
3. MARKO TRGOVČEVIĆ, DOMSA
3. ----
KL - Juniori -69
4086
261
3
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
248
0
BENJAMIN MAGLIĆ (USORA)
312
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4088
455
0
LUKA RAKLJAŠ (PITBUL)
670
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4089
261
0
JURAJ DOROTIĆ (DOMSA)
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
4090
670
2
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
116
1
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
4093
312
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
670
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. JURAJ DOROTIĆ, DOMSA
3. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Juniori -74
4091
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
8
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4092
350
0
JOSIP PJACA (CRO)
566
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4096
258
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
566
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. JOSIP PJACA, CROATIA
KL - Juniori -79
4094
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
138
0
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
4095
294
0
LUKA VIDOVIĆ (DOMSA)
212
3
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
4099
263
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
212
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
Medalists
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA VIDOVIĆ, DOMSA
KL - Juniori -84
4097
5
0
IVAN BILOGREVIĆ (KUTINA)
264
3
RANKO GERIĆ (MLADOST)
4098
653
0
RINO JURIĆ (MEGA.C.)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
4100
264
0
RANKO GERIĆ (MLADOST)
99
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. RANKO GERIĆ, MLADOST
3. RINO JURIĆ, MEGA CENTAR
3. IVAN BILOGREVIĆ, KUTINA
KL - Juniori -94
4101
250
3
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
262
0
FRAN PETRUŠIĆ (DOMSA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. FRAN PETRUŠIĆ, DOMSA
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
4102
10
0
KATARINA MARINČIĆ (KUTINA)
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
4104
667
3
ADNA HODZIC (BIHAC)
600
0
LORENA GOLUBIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. LORENA GOLUBIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KATARINA MARINČIĆ, KUTINA
3. ----
KL - Juniorke -70
4103
659
1
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
666
2
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH
2. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
4105
245
3
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ (MLADOST)
2
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Medalists
1. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ, MLADOST
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -57
4106
696
0
ERMIN ŠABIĆ (BORAC)
220
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. ERMIN ŠABIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
4107
368
0
EDIN RIZOVIĆ (MEGA.C.)
326
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
351
BRUNO BAN (CRO)
4109
326
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
351
0
BRUNO BAN (CRO)
Medalists
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. BRUNO BAN, CROATIA
3. EDIN RIZOVIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
KL - Seniori -74
4108
430
0
DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ (HUS-OS)
671
3
EMIR PAĆUKA (N. GRAD)
Medalists
1. EMIR PAĆUKA, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ, HUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
4110
409
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
100
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
4111
334
0
JAHIJA MUJKETA (USORA)
219
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. JAHIJA MUJKETA, KBS "TITANIUM" Usora
3. ----
3. ----
KL - Seniorke +70
4112
146
3
SELMA MUŠIĆ (TKDGLJ)
324
0
BRIGITA ŽAMARIJA (CRO)
Medalists
1. SELMA MUŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. BRIGITA ŽAMARIJA, CROATIA
3. ----
3. ----