Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Memorijal Josip Jović 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti početnici
LC -Starije kadetkinje početnice
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
2057
396
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
243
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
209
DORA GREGO (FRANK.)
183
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
362
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2059
396
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
209
0
DORA GREGO (FRANK.)
2060
183
11
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
362
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2063
396
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
183
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
PF - Starije kadetkinje -46
2061
381
17
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
315
7
DEMI OPAČIĆ (SVMATEJ)
2062
82
4
LEONARDA DEAK (BTI)
120
0
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
2064
381
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
82
9
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. DEMI OPAČIĆ, SVETI MATEJ
PF - Starije kadetkinje -55
2065
352
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
383
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
382
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
344
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
268
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2067
383
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
382
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
2066
344
7
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
268
2
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2070
383
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
344
11
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Starije kadetkinje -60
2068
333
0
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
56
4
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
2069
159
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
374
4
DORIS SKORIN (LOTUS)
2072
56
0
KLARA LONČAREVIĆ (GLINA)
159
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. KLARA LONČAREVIĆ, GLINA
3. DORIS SKORIN, LOTUS
3. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
PF - Starije kadetkinje -65
2071
152
0
TEA BELARDI (LAV-MED)
252
7
MILICA MATIĆ (PRETORI)
375
DORIS SKORIN (LOTUS)
2073
252
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
375
6
DORIS SKORIN (LOTUS)
Medalists
1. DORIS SKORIN, LOTUS
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
2074
235
12
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
354
2
IVANA RADIĆ (TROGIR)
187
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
2076
235
1
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
187
11
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----