Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
2045
212
3
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
322
7
LUKA UGRINA (SUŠAK)
368
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
2047
322
4
LUKA UGRINA (SUŠAK)
368
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN SMOLJAN, MAWASHI
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
2046
41
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
349
11
GAL JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
35
MIKA OROS (LAV-MED)
2048
4
1
IVAN UDOVIĆ (LAV)
446
3
ERIK GARTNER (GEPARD)
32
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
2049
349
5
GAL JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
35
6
MIKA OROS (LAV-MED)
2050
446
12
ERIK GARTNER (GEPARD)
32
1
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
2052
35
1
MIKA OROS (LAV-MED)
446
6
ERIK GARTNER (GEPARD)
Medalists
1. ERIK GARTNER, Taekwon-do Klub Gepard
2. MIKA OROS, LAV, Medulin
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. GAL JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
PF - Mlađi kadeti -37
2051
187
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
40
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
2053
207
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
241
0
PAVEL BALUCH (SK LEON)
2054
213
2
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
239
4
ŠTEPA ZUDA (SK LEON)
2055
546
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
447
6
ERIK GARTNER (GEPARD)
2056
187
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
207
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
2057
239
1
ŠTEPA ZUDA (SK LEON)
447
5
ERIK GARTNER (GEPARD)
2059
187
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
447
0
ERIK GARTNER (GEPARD)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ERIK GARTNER, Taekwon-do Klub Gepard
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ŠTEPA ZUDA, SK LEON
PF - Mlađi kadeti -42
2058
249
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
588
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
242
PAVEL BALUCH (SK LEON)
364
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
500
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
2060
198
6
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
240
5
ŠTEPA ZUDA (SK LEON)
247
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
222
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
122
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
2061
249
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
242
0
PAVEL BALUCH (SK LEON)
2062
364
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
500
11
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
2063
198
4
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
247
10
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
2064
222
4
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
122
6
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
2065
249
9
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
500
14
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
2066
247
11
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
122
4
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
2068
500
6
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
247
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti -47
2067
458
12
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
544
1
SIMON KOVAČ (PLANET)
2069
413
0
ANTHONY BENČIĆ (BUZET)
250
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
2070
362
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
475
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
313
KARLO NOVAK (KUTINA)
2071
458
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
250
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
2072
362
9
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
313
4
KARLO NOVAK (KUTINA)
2074
250
4
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
362
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. KARLO NOVAK, KUTINA
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti +47
2073
190
5
MATKO PREBEG (KUTINA)
284
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2075
463
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
192
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
2076
522
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
426
NATHAN MULAHMETOVIĆ (LOŠINJ)
2077
510
7
LUKA PLANINAC (PLANET)
76
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
462
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
2078
538
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
236
0
V. MATYAŠ VITEK (SK LEON)
3
IVAN TUKA (LAV)
2079
190
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
463
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
2080
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
426
5
NATHAN MULAHMETOVIĆ (LOŠINJ)
2081
510
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
462
7
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
2082
538
4
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3
8
IVAN TUKA (LAV)
2083
190
1
MATKO PREBEG (KUTINA)
238
4
TILEN REPINA (PTUJ)
2084
462
4
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
3
1
IVAN TUKA (LAV)
2087
238
6
TILEN REPINA (PTUJ)
462
2
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA
3. MATKO PREBEG, KUTINA
3. IVAN TUKA, LAV, Pula