Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -42
4022
216
2
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
560
1
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. MATEO TURIĆ, MAWASHI
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
4023
69
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
577
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
147
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
4025
69
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
147
0
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
Medalists
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
4024
293
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
66
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
176
MATEJ MEDVED (TIGAR)
123
DINO ANĐELKOVIĆ (OFC)
171
IVAN BOGOVIĆ (TIGAR)
4026
293
3
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
176
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
4027
123
0
DINO ANĐELKOVIĆ (OFC)
171
0
IVAN BOGOVIĆ (TIGAR)
4029
293
0
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
123
0
DINO ANĐELKOVIĆ (OFC)
Medalists
1. DINO ANĐELKOVIĆ, OFC
2. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. IVAN BOGOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti -63
4028
421
0
DANIJEL BOTIĆ (KBRUDAN)
70
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
219
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
124
IVAN LAGINJA (OFC)
338
RIAD DEDIĆ (ILID-SA)
4030
70
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
219
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
4031
124
0
IVAN LAGINJA (OFC)
338
0
RIAD DEDIĆ (ILID-SA)
4033
70
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
338
0
RIAD DEDIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. RIAD DEDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. IVAN LAGINJA, OFC
KL - Stariji kadeti -69
4032
420
1
ADRIAN JOO (KBRUDAN)
592
2
LEON BREZOVIĆ (TIGAR)
451
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
4034
532
0
MILENKO POTPARA (KRŠAN)
593
0
MANUEL BREZOVIĆ (TIGAR)
252
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
4035
592
0
LEON BREZOVIĆ (TIGAR)
451
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
4036
593
0
MANUEL BREZOVIĆ (TIGAR)
252
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
4039
451
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
252
0
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
Medalists
1. OLIVER OZVAČIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
3. LEON BREZOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MANUEL BREZOVIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti +69
4037
459
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
575
3
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
4038
133
0
MILE KIRIN (TIGAR)
68
3
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
4041
575
3
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
68
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
Medalists
1. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI
2. BENJAMIN DUCIC, Ilidža Sarajevo
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac