Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u KL i FC
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Mlađi juniori
FC - Mlađe juniorke
FC - Stariji juniori
FC - Seniori A
FC - Seniorke A
FC - Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -37
A038
212
1
ŠEHIĆ ERMAN (MUSTAFA)
16
2
AVDO MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
Medalists
1. AVDO MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
2. ŠEHIĆ ERMAN, KBS Ljutoč Orašac
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
A039
73
2
ISA ZILDZIC (KBVFTC)
182
1
EDIN PAPIĆ (KICK)
Medalists
1. ISA ZILDZIC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. EDIN PAPIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
A040
47
0
UROS MIMIC (KBS)
126
3
BENJAMIN GANJGO (TESANJ)
200
MEHMET SULTANIC (BALKANK)
A042
126
3
BENJAMIN GANJGO (TESANJ)
200
0
MEHMET SULTANIC (BALKANK)
Medalists
1. BENJAMIN GANJGO, Golden glove Tesanj
2. MEHMET SULTANIC, BALKAN KONJIC
3. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
A041
152
0
DIMITRIJA GAVRIC (PERO)
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
242
SRĐAN KAPETINA (KBV)
138
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
74
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
A043
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
242
0
SRĐAN KAPETINA (KBV)
A044
138
0
MEHMED BEJTIĆ (TEŠANJ)
74
3
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
A047
120
3
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
74
0
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
Medalists
1. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. HARUN SPAHIC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. SRĐAN KAPETINA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MEHMED BEJTIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Stariji kadeti -57
A045
43
2
ALEM SMAJIC (KURTO)
183
1
DŽELALUDIN ZORNIĆ (KICK)
A046
134
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
243
3
LAZAR RADULOVIC (KBV)
A049
43
0
ALEM SMAJIC (KURTO)
243
3
LAZAR RADULOVIC (KBV)
Medalists
1. LAZAR RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. DŽELALUDIN ZORNIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
KL - Stariji kadeti -63
B001
44
1
IMRAN IMSIROVIC (KURTO)
222
2
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B002
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
158
0
ESMIN FORIC (SG)
154
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B003
27
0
ARSEN GRAHOVAC (VELEZ)
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
121
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B004
222
0
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
148
3
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
B005
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
154
0
ANEL VELIJA (RATNIK1)
B006
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
18
0
KRISTIJAN TRIFKOVIĆ (BRČKO )
B007
121
3
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
54
0
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
B008
148
0
ANAS KAROVIĆ (ILID-SA)
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
B009
177
3
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
121
0
ADIN NUHIĆ (IZAZOV)
B011
49
3
STEFAN RADOVIĆ (KBS)
177
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. STEFAN RADOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ANAS KAROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ADIN NUHIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
KL - Stariji kadeti -69
B010
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
125
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
145
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
241
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B012
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
145
0
IVO ČALIĆ (ILID-SA)
B013
241
3
OBRAD GAZDIC (KBV)
12
0
NEDIM PERENDA (KBSLT)
B015
66
3
FARIS GANIJA (ĐERZELZ)
241
0
OBRAD GAZDIC (KBV)
Medalists
1. FARIS GANIJA, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. OBRAD GAZDIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. IVO ČALIĆ, Ilidža Sarajevo
3. NEDIM PERENDA, KBS " LUGAN TEAM"
KL - Stariji kadeti +69
B014
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
162
0
ARMAN BRKIC (BALKANK)
B016
94
2
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
196
1
ADIN ZUKA (FOJNICA)
B017
50
0
LUKA VESELINOVIĆ (KBS)
57
3
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B018
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
94
0
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
B019
57
0
MINJA KODŽO (KBV LAK)
105
3
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
B021
219
3
ZULIĆ ALADIN (MUSTAFA)
105
0
KERIM MULALIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ZULIĆ ALADIN, KBS Ljutoč Orašac
2. KERIM MULALIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
3. MINJA KODŽO, KBV Laktasi