Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u PF i LK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Mlađe juniorke
LK - Stariji juniori
LK - Starije juniorke
LK - Seniori A
LK - Seniorke A
LK - Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Mlađi juniori - 51
LK - Mlađi juniori - 60
LK - Mlađi juniori - 67
LK - Mlađi juniori - 71
LK - Mlađi juniori +81
LK - Mlađi juniori - 51
R029
31
2
ELDIN GAČANIN (N. GRAD)
240
1
SENAD ZAHIROVIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ELDIN GAČANIN, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. SENAD ZAHIROVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
LK - Mlađi juniori - 60
R030
3
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
18
0
HAJRUDIN MAHMUTOVIĆ (SUPERP)
Medalists
1. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. HAJRUDIN MAHMUTOVIĆ, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. ----
3. ----
LK - Mlađi juniori - 67
R004
39
3
ADIN SPAHOVIC (GLDTRSA)
192
0
DŽEMO SARAJLIĆ (KALESIJ)
R005
136
0
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
12
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
R042
39
0
ADIN SPAHOVIC (GLDTRSA)
12
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
Medalists
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ADIN SPAHOVIC, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
3. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. DŽEMO SARAJLIĆ, KBS Golden team Kalesija
LK - Mlađi juniori - 71
R001
72
0
BAKIR BARUCIJA (MUSA123)
60
3
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
32
JUSUF BAKOVIĆ (N. GRAD)
176
OGNJEN VESIC (ARES BL)
52
SLAVIŠA NIKOLIĆ (MODRIČA)
R023
60
3
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
32
0
JUSUF BAKOVIĆ (N. GRAD)
R024
176
0
OGNJEN VESIC (ARES BL)
52
3
SLAVIŠA NIKOLIĆ (MODRIČA)
R056
60
0
HASSAN SELIMOVIĆ (FBH)
52
3
SLAVIŠA NIKOLIĆ (MODRIČA)
Medalists
1. SLAVIŠA NIKOLIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. HASSAN SELIMOVIĆ, FAVORIT BH
3. OGNJEN VESIC, KBS Ares Banja Luka
3. JUSUF BAKOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
LK - Mlađi juniori +81
R006
117
0
DŽENAN HODŽIĆ (BIHAĆ)
40
3
ALMIR IMAMOVIC (GLDTRSA)
96
BELMIR MEMIĆ (RADNICK)
R043
40
3
ALMIR IMAMOVIC (GLDTRSA)
96
0
BELMIR MEMIĆ (RADNICK)
Medalists
1. ALMIR IMAMOVIC, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
2. BELMIR MEMIĆ, Radnicki
3. DŽENAN HODŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----