Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Državno prvenstvo BiH u PF i LK
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LK - Mlađi juniori
LK - Mlađe juniorke
LK - Stariji juniori
LK - Starije juniorke
LK - Seniori A
LK - Seniorke A
LK - Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori B-60
LK - Seniori B-71
LK - Seniori B-75
LK - Seniori B-81
LK - Seniori B-86
LK - Seniori B-91
LK - Seniori B+91
LK - Seniori B-60
R039
50
3
DRAGAN ZELINČEVIĆ (MODRIČA)
120
0
DŽEVAD HADŽIBEGANOVIĆ (SPRTK)
Medalists
1. DRAGAN ZELINČEVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. DŽEVAD HADŽIBEGANOVIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ----
3. ----
LK - Seniori B-71
R040
76
3
HARUN DURANOVIĆ (KBVFTC)
97
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
Medalists
1. HARUN DURANOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. DANIS RIBIC, Radnicki
3. ----
3. ----
LK - Seniori B-75
R019
95
2
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
139
1
LUKA GAZIBARIĆ-GUČANIN (ILID-SA)
R020
170
3
VOJO BALABAN (ARES BL)
119
0
FEHIM OMERHODŽIĆ (SPRTK)
R053
95
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
170
3
VOJO BALABAN (ARES BL)
Medalists
1. VOJO BALABAN, KBS Ares Banja Luka
2. SELMIR SMAJIC, Radnicki
3. FEHIM OMERHODŽIĆ, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. LUKA GAZIBARIĆ-GUČANIN, Ilidža Sarajevo
LK - Seniori B-81
R021
77
3
MAID BAŠIĆ (KBVFTC)
98
0
IBRAHIM MEMIĆ (RADNICK)
99
NEDELJKO SEKULIC (,,056")
R054
77
3
MAID BAŠIĆ (KBVFTC)
99
0
NEDELJKO SEKULIC (,,056")
Medalists
1. MAID BAŠIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. NEDELJKO SEKULIC, KBC,,056,, Zvornik"
3. IBRAHIM MEMIĆ, Radnicki
3. ----
LK - Seniori B-86
R041
44
1
ELDAR MEMIC (GLDTRSA)
109
2
EDO DEMIROVIĆ (KBV RAT)
Medalists
1. EDO DEMIROVIĆ, KBV Ratnik
2. ELDAR MEMIC, KBS "Gladiator Team" SARAJEVO
3. ----
3. ----
LK - Seniori B-91
R003
57
3
ANTONIO LASIĆ (BIH)
108
0
ARMIN ČEMO (KBV RAT)
166
LAZAR TATIC (ARES BL)
66
DIZDAR ERNAD (KBVISAK)
135
HARIS ISLAMOVIĆ (ILID-SA)
R027
57
0
ANTONIO LASIĆ (BIH)
166
3
LAZAR TATIC (ARES BL)
R028
66
3
DIZDAR ERNAD (KBVISAK)
135
0
HARIS ISLAMOVIĆ (ILID-SA)
R058
166
2
LAZAR TATIC (ARES BL)
66
1
DIZDAR ERNAD (KBVISAK)
Medalists
1. LAZAR TATIC, KBS Ares Banja Luka
2. DIZDAR ERNAD, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. ANTONIO LASIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. HARIS ISLAMOVIĆ, Ilidža Sarajevo
LK - Seniori B+91
R022
67
2
PIPIC NASER (KBVISAK)
24
1
BAKIR SUCESKA (JUMRUK)
6
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
R055
67
1
PIPIC NASER (KBVISAK)
6
2
MEHMED HODŽIĆ (USORA)
Medalists
1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. PIPIC NASER, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. BAKIR SUCESKA, JUMRUK GYM
3. ----