Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Moslavac Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
1020
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
124
4
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
212
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
25
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1022
56
7
FRAN TURK (KUTINA)
212
9
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1021
25
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
90
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1025
212
4
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
90
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FRAN TURK, KUTINA
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađi kadeti -37
128
TIN PETRIĆ (PLANET)
77
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
164
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1023
95
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
213
6
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1024
128
11
TIN PETRIĆ (PLANET)
77
1
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
1025A
164
0
VITO LAZARIĆ (PLANET)
95
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1026
128
2
TIN PETRIĆ (PLANET)
95
12
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -47
1027
43
0
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
125
10
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1028
98
12
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
179
2
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1028A
96
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
78
0
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
1030
98
17
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
96
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. EUGEN SAKAČ, JASTREB
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC