Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Moslavac Open 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
FORTIS
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MOSLAVAC
NINJA
PIT BULL, Split
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici+36
PF - Djevojčice početnice-30
PF - Djevojčice početnice-33
PF - Djevojčice +36
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -37
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniorke -50
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -89
LC - Seniori -69
KL - Stariji kadeti poč. -52
KL - Stariji kadeti poč. -57
KL - Stariji kadeti -52
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Seniori -63
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
PF - Dječaci početnici-27
A001
216
10
ANTE HORVAT (KBK TD)
218
4
KRIS OBRANOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANTE HORVAT, DRAGON&SOKOL
2. KRIS OBRANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici+36
A002
92
8
GORAN MOCONJA (KUTINA)
27
0
MATEJ MIHELČIĆ (KBK MOS)
A003
90
8
IVAN KRIŽAN (KUTINA)
4
6
ANDREAS MARANIĆ (KBK MOS)
A005
92
13
GORAN MOCONJA (KUTINA)
90
3
IVAN KRIŽAN (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GORAN MOCONJA, KUTINA
2. IVAN KRIŽAN, KUTINA
3. MATEJ MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. ANDREAS MARANIĆ, MOSLAVAC
PF - Djevojčice početnice-30
A007
89
7
MIA JELINEK (KUTINA)
217
3
MAJA HORVAT (KBK TD)
46
VERONIKA MARKEŠIĆ (KBK MOS)
A009
89
3
MIA JELINEK (KUTINA)
46
5
VERONIKA MARKEŠIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. VERONIKA MARKEŠIĆ, MOSLAVAC
2. MIA JELINEK, KUTINA
3. MAJA HORVAT, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Djevojčice početnice-33
A008
219
7
KLARA NOVOSELEC (KBK MOS)
45
4
VERONIKA MARKEŠIĆ (KBK MOS)
244
ERIKA JELAŠ (KBK MOS)
A010
219
2
KLARA NOVOSELEC (KBK MOS)
244
5
ERIKA JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ERIKA JELAŠ, MOSLAVAC
2. KLARA NOVOSELEC, MOSLAVAC
3. VERONIKA MARKEŠIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Djevojčice +36
A012
32
6
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
59
11
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
102
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
44
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
110
TARA ŠANTEK (GLINA)
A014
59
6
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
102
12
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
A013
44
11
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
110
5
TARA ŠANTEK (GLINA)
A016
102
0
JELENA LONČAREVIĆ (GLINA)
44
7
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. JELENA LONČAREVIĆ, GLINA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
3. JULIANNA JOVANA BUZA, TEAM BUZA
PF - Ml. kadeti poč.-37
A015
116
0
RAFAEL BEŠKER (BUŠIDO)
222
6
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
2. RAFAEL BEŠKER, BUŠIDO
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.+47
A018
254
6
MISLAV JURČIĆ (KBK MOS)
38
9
NOA OBRANOVIĆ (KBK MOS)
A019
221
11
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
160
3
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
A021
38
5
NOA OBRANOVIĆ (KBK MOS)
221
8
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
2. NOA OBRANOVIĆ, MOSLAVAC
3. BORNA LOVRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MISLAV JURČIĆ, MOSLAVAC
PF - Ml. kadeti poč.-42
A017
5
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
48
3
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. VITO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
2. ARIAN MURATI, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
A023
167
6
HANA MIKULEC (BUŠIDO)
51
10
EVA MARKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. EVA MARKOVIĆ, MOSLAVAC
2. HANA MIKULEC, BUŠIDO
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.-42
A024
77
13
BARBARA SIMONOVIĆ (KUTINA)
52
3
EVA MARKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BARBARA SIMONOVIĆ, KUTINA
2. EVA MARKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
A025
1
6
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
23
3
LEONA MARTINIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANA KATANIĆ, MOSLAVAC
2. LEONA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
A030
240
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
72
6
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
101
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
A032
72
16
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
101
9
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. IVOR NERALIĆ, KUTINA
2. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
A031
251
0
VITO MIHELČIĆ (KBK MOS)
194
10
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
22
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
223
ARIAN MURATI (KBK MOS)
117
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A033
194
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
22
0
LEO MIŠČANČUK (KBK MOS)
A034
223
6
ARIAN MURATI (KBK MOS)
117
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A036
194
7
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
223
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ARIAN MURATI, MOSLAVAC
3. LEO MIŠČANČUK, MOSLAVAC
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
PF - Mlađe kadetkinje -32
A035
62
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
25
8
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
169
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A037
62
10
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
169
0
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
A038
7
14
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
74
8
GABRIELA STARČEVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
2. GABRIELA STARČEVIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
A039
152
5
HANA ZAJEC (BTI)
225
10
LEONA MARTINIĆ (KBK MOS)
A040
246
10
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
226
7
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
A042
225
0
LEONA MARTINIĆ (KBK MOS)
246
7
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
2. LEONA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. ANA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. HANA ZAJEC, BTI
PF - Starije kadetkinje -37
A043
16
5
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
196
12
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
192
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
A046
196
8
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
192
12
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
A044
214
11
INES PETANJKO (KRAPINA)
250
1
MAJA MARTINIĆ (KBK MOS)
A045
19
9
LANA NOHA (KBK MOS)
188
4
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
A047
214
8
INES PETANJKO (KRAPINA)
19
6
LANA NOHA (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. INES PETANJKO, KRAPINA
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. MAJA MARTINIĆ, MOSLAVAC
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -50
A050
190
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
2
6
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
B001
247
0
FILIP MILETIĆ (KBK MOS)
200
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. FILIP MILETIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
B002
228
0
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
176
3
NOA BAIUTTI (IVNCG)
Osvajači medalja
1. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
B003
14
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
114
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
B005
20
0
LANA NOHA (KBK MOS)
189
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
187
INES PETANJKO (KRAPINA)
B007
189
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
187
3
INES PETANJKO (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. INES PETANJKO, KRAPINA
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ----
LC - Juniori -89
B006
211
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
9
3
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
2. LEONARDO PASKA, IMPACT
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
B009
227
3
LUKA JAGNJIĆ (KBK MOS)
43
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LUKA JAGNJIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti poč. -52
B016
162
2
DAVYD DRYK (TIGAR)
252
1
FILIP MILETIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DAVYD DRYK, TIGAR, Karlovac
2. FILIP MILETIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti poč. -57
B017
253
0
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
157
3
LEON ARAPOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LEON ARAPOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NIKO PETRANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
B024
103
3
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
230
0
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
141
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
B026
103
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
141
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
KL - Juniori -57
B031
13
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
137
3
SEJMUR MATKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. SEJMUR MATKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
B032
220
0
LUKA MITROVIĆ (IMPACT)
41
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
118
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
B034
41
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
118
0
IVAN MAHOVLIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ----
3. LUKA MITROVIĆ, IMPACT
3. ----
KL - Juniori -69
B033
138
0
LEO KAURINOVIĆ (BORACPŽ)
236
3
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
232
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
B035
236
0
ALEN ĆOSIĆ (KBKF)
232
3
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
2. ALEN ĆOSIĆ, FORTIS
3. LEO KAURINOVIĆ, Borac
3. ----
KL - Juniori -84
B039
10
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
61
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Juniori -89
B040
233
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
210
3
LEONARDO PASKA (IMPACT)
Osvajači medalja
1. LEONARDO PASKA, IMPACT
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniori -63
A041
42
0
PATRIK JELAŠ (KBK MOS)
140
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. PATRIK JELAŠ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
A042
12
3
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
87
0
ROBERT ROMANIK (BORACPŽ)
Osvajači medalja
1. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
2. ROBERT ROMANIK, Borac
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
A043
30
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
239
0
DOMINIK STANIĆ (KBKF)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DOMINIK STANIĆ, FORTIS
3. ----
3. ----