Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniori -60
R021
66
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
62
0
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. HRVOJE HUMLJANOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
FC - Seniori -63,5
16
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
R005
40
0
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
83
0
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
R031
16
0
IVAN JUKIĆ (PITBUL)
83
3
MARIN JELAČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARIN JELAČIĆ, MORNAR
2. IVAN JUKIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori -67
R022
17
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
1
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. ANDRIJA GAŠPAR, SVETI JURE, Vrgorac
3. ----
3. ----
FC - Seniori -71
R006
74
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
60
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R007
37
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R032
60
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
37
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. PETAR MUŠURA, AMENO
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
FC - Seniori -75
10
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
R001
48
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
84
3
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R002
80
0
VITO STOJČIĆ (MORNAR)
6
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
39
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R012
10
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
84
0
LEOPOLD JUROŠ (MORNAR)
R013
6
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
39
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
R036
10
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
39
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. LEOPOLD JUROŠ, MORNAR
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
FC - Seniori -81
R008
2
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
29
0
ANĐELO LJUBIČIĆ (HBD)
R009
79
0
ŽELJAN JEŠIĆ (MORNAR)
4
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R033
2
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
4
0
RAUL SUNARA (AMENO)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. ANĐELO LJUBIČIĆ, HBD
3. ŽELJAN JEŠIĆ, MORNAR
FC - Seniori -86
R023
34
3
VITO KOŠAR (ŠK)
18
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori -91
R024
58
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
19
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
FC - Seniori +91
R025
47
0
ANTE VRŽINA (TERMIN)
9
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. ANTE VRŽINA, TERMINATOR
3. ----
3. ----