Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u LK (Jun) i LC (Sen) i PF (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniori -57
100
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
A005
75
0
ROBERT RELJANOVIĆ (LND)
98
3
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
A022
100
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
98
0
IVAN UDOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN UDOVIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT RELJANOVIĆ, LEONID
3. ----
LC - Seniori -63
16
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
A006
14
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
122
0
SANDI STENTA (PLANET)
A023
16
3
MARKO DORREN MANTILLA (SUŠAK)
14
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DORREN MANTILLA, SUŠAK
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
LC - Seniori -69
13
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A001
34
0
ŠIME KOVAČEVIĆ (AMENO)
77
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A002
102
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
29
0
MLADEN PALIĆ (AMENO)
A003
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
44
0
MATIJA BRCKOVIĆ (MEGA.C.)
A014
13
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
77
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
A015
102
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
3
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
A028
13
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
3
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
LC - Seniori -74
A007
62
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
55
0
STANKO PROLOŠČIĆ (TERMIN)
A008
123
0
IVAN JOSIP ANIĆ (MEGA.C.)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
A024
62
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
50
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. IVAN JOSIP ANIĆ, MEGA CENTAR
3. STANKO PROLOŠČIĆ, TERMINATOR
LC - Seniori -79
61
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
A004
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
30
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
35
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
ENIO DUKIC (PRETORI)
A016
61
3
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
84
0
TOMISLAV ŠTEFANAC (MEGA.C.)
A017
35
0
MATEJ BABIĆ (BORACPŽ)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
A029
61
0
FILIP KRALJEVIĆ (SV. DUH)
46
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. FILIP KRALJEVIĆ, SVETI DUH
3. MATEJ BABIĆ, Borac
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, MEGA CENTAR
LC - Seniori -84
A018
114
0
FRAN HUDJIK (KBK MOS)
70
3
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
Medalists
1. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
2. FRAN HUDJIK, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
A009
138
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
45
0
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
A010
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
87
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
A025
45
3
EMAN POZDEROVIĆ (MEGA.C.)
93
0
DEAN VIRAG (PLANET)
Medalists
1. EMAN POZDEROVIĆ, MEGA CENTAR
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Seniori -94
A019
33
0
TOMISLAV ERCEG (AMENO)
135
0
IVAN BERTIĆ (ŠK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ŠKORPION
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniori +94
A020
63
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
136
0
EUGEN LALJAK (ŠK)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. EUGEN LALJAK, ŠKORPION
3. ----
3. ----