Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Istarske županije
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Dječaci -22
1001
90
11
RAFAEL RITOŠA (ZEUS)
236
2
MATIJA VIDAKOVIĆ (BUDOL)
50
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1003
90
9
RAFAEL RITOŠA (ZEUS)
50
15
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. RAFAEL RITOŠA, ZEUS
3. MATIJA VIDAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Dječaci -24
1002
40
2
TEO KURELOVIC (MINOTAU)
16
8
LUKA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. TEO KURELOVIC, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -27
1004
186
7
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
27
0
VITO LAZARIĆ (PLANET)
140
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
1005
76
5
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
17
1
LUKA MARIĆ (PLANET)
28
TIN PETRIĆ (PLANET)
1006
186
6
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
140
1
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
1007
76
8
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
28
5
TIN PETRIĆ (PLANET)
1009
186
11
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
76
1
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
Medalists
1. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
2. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. IGOR RADEŠIĆ, TROJAN ISTRA
3. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -30
1008
224
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
37
0
MATEJ PITOSKI (MINOTAU)
54
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1010
52
1
DAVID VRETENAR (PLANET)
87
7
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
106
DAVID GREBLO (BUZET)
1011
224
2
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
54
1
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1012
87
8
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
106
1
DAVID GREBLO (BUZET)
1014
224
1
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
87
2
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
Medalists
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
3. MIHAEL ANIČIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -33
1013
57
3
DINO KUKAC (PLANET)
192
13
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
108
DENI MERLIĆ (BUZET)
1015
192
6
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
108
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
2. DENI MERLIĆ, FIGHTER
3. DINO KUKAC, PLANET SPORT
3. ----
PF - Dječaci -36
1016
188
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
156
0
AARON UKUŠIĆ (KING)
157
DAVID KOMSIC (KING)
1018
188
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
157
3
DAVID KOMSIC (KING)
Medalists
1. JAN HALAMBEK, VRSAR
2. DAVID KOMSIC, KING
3. AARON UKUŠIĆ, KING
3. ----
PF - Dječaci +36
1017
166
4
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
72
0
PIER BELARDI (LAV-MED)
1019
58
5
MARIN VULETIĆ (PLANET)
93
0
ANGELO ŠKOF (ZEUS)
1020
170
6
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
94
0
LEON ROSIĆ (ZEUS)
55
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1021
166
4
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
58
2
MARIN VULETIĆ (PLANET)
1022
170
8
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
55
4
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1025
166
4
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
170
1
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
Medalists
1. MARK MILOŠEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -28
1023
242
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
254
6
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
1024
273
10
MATEJ PITOSKI (MINOTAU)
237
0
MATIJA VIDAKOVIĆ (BUDOL)
1028
254
11
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
273
1
MATEJ PITOSKI (MINOTAU)
Medalists
1. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
2. MATEJ PITOSKI, MINOTAUR
3. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. MATIJA VIDAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -32
1026
134
10
DENI MERLIĆ (BUZET)
225
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1027
133
0
DAVID GREBLO (BUZET)
60
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1029
134
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
60
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. DENI MERLIĆ, FIGHTER
3. DAVID GREBLO, FIGHTER
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -37
1030
41
9
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
190
1
SVEN RAJIĆ (VRSAR)
91
DAVID DOBRILOVIĆ (ZEUS)
1031
105
0
LEON GRŽINIĆ (BUZET)
168
6
VALENTINO VIDEC (BUJE)
71
MIKA OROS (LAV-MED)
1032
39
3
PATRIK BENJAMIN ORBANIĆ (MINOTAU)
191
11
PETAR MATUKINA (VRSAR)
241
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
88
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
70
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1033
41
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
91
0
DAVID DOBRILOVIĆ (ZEUS)
1034
168
1
VALENTINO VIDEC (BUJE)
71
5
MIKA OROS (LAV-MED)
1035
191
4
PETAR MATUKINA (VRSAR)
241
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1036
88
0
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
70
2
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1037
41
2
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
71
6
MIKA OROS (LAV-MED)
1038
241
7
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
70
3
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1041
71
6
MIKA OROS (LAV-MED)
241
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
PF - Stariji kadeti -37
1039
74
6
MIKA OROS (LAV-MED)
185
9
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
1040
128
0
FILIP METZ (BUZET)
61
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
1042
185
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
61
3
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. FILIP METZ, FIGHTER
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
PF - Stariji kadeti -47
1043
212
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
35
10
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1044
18
10
LUKA PLANINAC (PLANET)
232
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
1046
18
10
LUKA PLANINAC (PLANET)
1
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
2. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1045
48
10
MICHAEL STENTA (PLANET)
231
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1047
62
10
MORIS TRBULIN (LAV)
47
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
1048
210
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
165
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
1050
62
0
MORIS TRBULIN (LAV)
210
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -69
1049
213
10
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
199
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
243
IVANO ČELIĆ (PLANET)
205
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
67
IVAN TOMIĆ (LAV)
1051
213
5
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
243
16
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1052
205
0
FILIP POPOVIĆ (FUTURA)
67
10
IVAN TOMIĆ (LAV)
1053
243
5
IVANO ČELIĆ (PLANET)
67
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. IVAN TOMIĆ, LAV, Pula
3. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. FILIP POPOVIĆ, FUTURA