Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
LIGHT CONTACT
KICK LIGHT
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL-Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-SKAD-M+69
3
3
6
0
6
2.
KENAN GALIJAŠEVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-M-69
2
2
3
0
3
3.
KERIM DŽAFEROVIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-63
2
2
3
0
3
4.
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ
KBS "Deveta Četa" Pale
KL-SKAD-M-42
1
1
3
0
3
5.
LUKA TERZIČ
Velež Nevesinje
KL-SKAD-M-57
1
1
3
0
3
6.
ELMIR MUJKIC
Radnicki
KL-SKAD-M+69
3
2
6
0
3
7.
JASKO SKALIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M-63
2
1
2
0
1
8.
GABRIEL PERIC
KBK "KOBRA" MOSTAR
KL-SKAD-M-69
2
1
0
0
-3
9.
MEŠIĆ ARIS
KBV Kurto
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
10.
MUHAMED SEFEROVIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
0
11.
MUHAMMED MEHMEDOVIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
0
12.
ADIS ALIVUK
KBS Ljutoc Orasac
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
13.
ELVEDIN OKUGIC
"ZINO"
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
14.
ERMIN HADŽAJLIJA
Ilidža Sarajevo
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
15.
HARIS HAJDAREVIĆ
KBS Ljutoc Orasac
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
16.
SANDI SKALIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
17.
SANJIN DZAJIĆ
KBS Ljutoc Orasac
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
18.
UROS MIMIC
KBS "Deveta Četa" Pale
KL-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
KL-Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ENA KURTAGIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-55
1
1
3
0
3
2.
EDINA ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-42
1
1
2
0
1
3.
ADNA HODZIC
"ZINO"
KL-SKAD-Ž-50
1
1
0
0
0
4.
ZULIĆ SAMRA
KBS Ljutoc Orasac
KL-SKAD-Ž-65
1
1
0
0
0
5.
ADELA HASUKIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
0
6.
ZEJFA AHMETOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
0
7.
ANESA ŠUŠNJAR
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-1
8.
LEYLA SEJMENOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MEHMED ĐULIĆ
KBS Borac Jelah
KL-JUN-M-79
2
2
6
0
6
2.
DAJAN IVANOVIĆ
Radnicki
KL-JUN-M-63
2
2
5
0
4
3.
ARMAN HERCEGLIĆ
Ilidža Sarajevo
KL-JUN-M-89
1
1
3
0
3
4.
SELMIR SMAJIC
Radnicki
KL-JUN-M-69
1
1
0
0
0
5.
MLADEN GVOZDEN
Kick-box klub Prijedor
KL-JUN-M-79
2
1
3
0
0
6.
SABAHUDIN HRNJICA
"ZINO"
KL-JUN-M-69, KL-JUN-M-63
2
0
1
0
-1
7.
AMAR ŠEĆOVIĆ
KBV "Gazija" Sarajevo
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
8.
AMAR KAPO
Ilidža Sarajevo
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
9.
IGOR VUJKOVIĆ
Kick-box klub Prijedor
KL-JUN-M-89
1
0
0
0
-3
10.
MUSTAFA BOŠNJAK
KBS Borac Jelah
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
KL-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DRAGANA STOJANOVIC
Crveni zmaj Kotor Varos
KL-JUN-Ž-50
1
1
3
0
3
2.
DŽENITA ČELJA
KBV "Gazija" Sarajevo
KL-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-3
KL-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DURSUM HASANIC
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-SEN-M-84
1
1
0
0
0
2.
ADNAN KULAUZOVIĆ
KBV "Vitez" B.Krupa
KL-SEN-M-84
1
0
0
0
0
KL-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DŽENITA MAHOVKIĆ
Radnicki
KL-SEN-Ž-65
1
1
3
0
3
2.
ZELJANA PEJAKOVIC
Crveni zmaj Kotor Varos
KL-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
KL-Stariji kadeti, KL-Starije kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KBV Kurto
5
3.
13
1.
18
2
2
2
1.
2.
CBS"Tešanj"Tešanj
5
3.
6
2.
11
1
2
0
2.
3.
Ilidža Sarajevo
8
1.
0
6.
8
1
1
0
3.
4.
KBS "Deveta Četa" Pale
8
1.
0
6.
8
1
1
0
3.
5.
KBS Ljutoc Orasac
3
7.
5
3.
8
1
0
3
5.
6.
KUTINA
5
3.
0
6.
5
1
0
0
6.
7.
Velež Nevesinje
5
3.
0
6.
5
1
0
0
6.
8.
"ZINO"
0
11.
5
3.
5
1
0
0
6.
9.
KBK "KOBRA" MOSTAR
3
7.
0
6.
3
0
1
0
9.
10.
Radnicki
3
7.
0
6.
3
0
1
0
9.
11.
KBS Borac Jelah
0
11.
3
5.
3
0
1
0
9.
12.
KBK "Galaja" Sanski Most
1
10.
0
6.
1
0
0
1
12.
KL-Juniori, KL-Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Radnicki
10
1.
0
3.
10
2
0
0
1.
2.
KBS Borac Jelah
8
2.
0
3.
8
1
1
0
2.
3.
Ilidža Sarajevo
6
3.
0
3.
6
1
0
1
3.
4.
Kick-box klub Prijedor
6
3.
0
3.
6
0
2
0
4.
5.
Crveni zmaj Kotor Varos
0
7.
5
1.
5
1
0
0
5.
6.
"ZINO"
4
5.
0
3.
4
0
1
1
6.
7.
KBV "Gazija" Sarajevo
1
6.
3
2.
4
0
1
1
6.
KL-Seniori, KL-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
KBK "Galaja" Sanski Most
5
1.
0
3.
5
1
0
0
1.
2.
Radnicki
0
3.
5
1.
5
1
0
0
1.
3.
Crveni zmaj Kotor Varos
0
3.
3
2.
3
0
1
0
3.
4.
KBV "Vitez" B.Krupa
3
2.
0
3.
3
0
1
0
3.
5.
"ZINO"
0
3.
0
3.
0
0
0
0
5.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Radnicki
13
2.
5
4.
18
3
1
0
1.
2.
KBV Kurto
5
7.
13
1.
18
2
2
2
2.
3.
Ilidža Sarajevo
14
1.
0
9.
14
2
1
1
3.
4.
CBS"Tešanj"Tešanj
5
7.
6
3.
11
1
2
0
4.
5.
KBS Borac Jelah
8
3.
3
7.
11
1
2
0
4.
6.
"ZINO"
4
11.
5
4.
9
1
1
1
6.
7.
KBS "Deveta Četa" Pale
8
3.
0
9.
8
1
1
0
7.
8.
Crveni zmaj Kotor Varos
0
16.
8
2.
8
1
1
0
7.
9.
KBS Ljutoc Orasac
3
12.
5
4.
8
1
0
3
9.
10.
KBK "Galaja" Sanski Most
6
5.
0
9.
6
1
0
1
10.
11.
Kick-box klub Prijedor
6
5.
0
9.
6
0
2
0
11.
12.
KUTINA
5
7.
0
9.
5
1
0
0
12.
13.
Velež Nevesinje
5
7.
0
9.
5
1
0
0
12.
14.
KBV "Gazija" Sarajevo
1
15.
3
7.
4
0
1
1
14.
15.
KBK "KOBRA" MOSTAR
3
12.
0
9.
3
0
1
0
15.
16.
KBV "Vitez" B.Krupa
3
12.
0
9.
3
0
1
0
15.