Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Topusko Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
1051
175
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
39
13
MARIJA VLAIĆ (MARJAN)
Osvajači medalja
1. MARIJA VLAIĆ, MARJAN 1975
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1053
80
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
250
ELENA ČVEK (BTI)
168
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
43
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1055
80
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
250
7
ELENA ČVEK (BTI)
1054
168
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
43
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1057
250
5
ELENA ČVEK (BTI)
43
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. ELENA ČVEK, BTI
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
1056
186
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
164
0
DORIS ŠULEK (PTUJ)
180
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
167
DORA GREGO (FRANK.)
251
LORENA ZEBA (BTI)
1058
164
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
180
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1059
167
14
DORA GREGO (FRANK.)
251
18
LORENA ZEBA (BTI)
1061
164
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
251
8
LORENA ZEBA (BTI)
Osvajači medalja
1. LORENA ZEBA, BTI
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -47
1060
84
4
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
258
14
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
183
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
101
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
252
LEONARDA DEAK (BTI)
1062
258
11
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
183
1
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
1063
101
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
252
3
LEONARDA DEAK (BTI)
1065
258
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
101
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje +47
1064
199
13
MARTINA GRABAR (PLANET)
145
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
9
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
184
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
127
LANA KIRIN (TIGAR)
37
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
25
ROKA PULJAK (TIGAR)
102
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
228
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1066
199
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
9
14
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
1067
184
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
127
13
LANA KIRIN (TIGAR)
1068
37
0
KATARINA PAVIĆ (MARJAN)
25
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
1069
102
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
228
4
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1070
9
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
127
0
LANA KIRIN (TIGAR)
1071
25
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
102
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1073
9
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
102
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac