Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
2072
171
9
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
241
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
2074
177
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
191
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
2075
41
4
PATRIK LIJAK (MARJAN)
48
7
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
2077
191
8
ALEK KUŠAR (PLANET)
48
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. EMRAH CEHAJIC, KBS Pokoj
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
PF - Stariji kadeti -52
2076
173
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
195
5
LUKA PLANINAC (PLANET)
67
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
2078
173
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
67
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
2079
201
10
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
129
5
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
189
ADRIAN BENJA (FRANK.)
2081
201
12
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
189
2
ADRIAN BENJA (FRANK.)
Medalists
1. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
2080
214
0
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
149
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
89
DAVID KOS (BUŠIDO)
2082
149
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
89
0
DAVID KOS (BUŠIDO)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. DAVID KOS, BUŠIDO
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2083
147
10
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
92
0
KARLO KOS (BUŠIDO)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. KARLO KOS, BUŠIDO
3. ----
3. ----