Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Topusko Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA PTIČAR
KUTINA
PF-DJP-M-25
2
2
14
0
7
2.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJP-M-32
1
1
10
0
10
3.
PATRICK KECELI-MESAROŠ
FRANKOPAN
PF-DJP-M+32
1
1
6
0
1
4.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJP-M-25
3
2
21
0
9
5.
HRVOJE KOPREK
KUTINA
PF-DJP-M+32
1
0
5
0
-1
6.
DZENAN TUTIC
KBS Pokoj
PF-DJP-M-25
1
0
4
0
-5
7.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-5
8.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-6
9.
IVAN BAKOTIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-M-32
1
0
0
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJP-Ž-32
2
2
18
0
12
2.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJP-Ž-25
2
2
13
0
11
3.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJP-Ž+32
1
1
5
0
3
4.
ANTEA TOMAŠKOVIĆ
KUTINA
PF-DJP-Ž+32
2
1
9
0
-2
5.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-DJP-Ž+32, PF-DJP-Ž-32
3
1
17
0
-1
6.
NIKA ŽGALJIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-Ž-32
1
0
3
0
-2
7.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJP-Ž-25
1
0
1
0
-5
8.
MARTINA PREBEG
KUTINA
PF-DJP-Ž-25
1
0
1
0
-6
9.
EMA BEĆIRBAŠIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-Ž-32
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PATRIK PRESEČAN
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28
3
3
8
0
6
2.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
2
2
17
0
14
3.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28
2
0
1
0
-3
4.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-M-25
1
0
1
0
-3
5.
PATRIK ŠULC
KUTINA
PF-DJ-M-32
1
0
1
0
-6
6.
DORIJAN KARAULA
FRANKOPAN
PF-DJ-M-32
1
0
2
0
-8
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
4
4
34
0
26
2.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
2
2
7
0
4
3.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25
1
1
7
0
4
4.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-25
2
1
15
0
5
5.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž-28
2
1
8
0
4
6.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž+32
2
1
7
0
2
7.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
2
1
4
0
-2
8.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-1
9.
ADNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-1
10.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-7
11.
RENATA HOŠKO
KUTINA
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-7
12.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-8
13.
MELISA HAVIC
KBS Pokoj
PF-DJ-Ž-25
1
0
3
0
-9
14.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Ml. Kadeti početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BRUNO UDILJAK
LOTUS
PF-MKADP-M+47
1
1
6
0
2
2.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M+47
1
0
4
0
-2
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-47
2
2
21
0
17
2.
NOLA NOVOKMET
MARJAN 1975
PF-MKADP-Ž+47
1
1
17
0
2
3.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKADP-Ž+47
1
0
15
0
-2
4.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKADP-Ž-47
1
0
3
0
-7
5.
EMILI BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKADP-Ž-47
1
0
1
0
-10
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M+47
4
4
37
0
32
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
3
3
20
0
20
3.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-37
2
2
22
0
18
4.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-42
2
2
14
0
12
5.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
6
4
44
0
36
6.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
3
2
20
0
14
7.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
2
1
12
0
2
8.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
11
0
0
9.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-47
2
1
12
0
-2
10.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-7
11.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-8
12.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
1
0
3
0
-8
13.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-8
14.
MIHAEL SALVADOR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-10
15.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
16.
BRUNO UDILJAK
LOTUS
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-10
17.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-10
18.
LUCIJAN IVANOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-10
19.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-10
20.
BRUNO FRIGANOVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-10
21.
IVAN PALEKA
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-10
22.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-10
23.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-11
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
5
5
19
0
12
2.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
2
26
0
8
3.
AJNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-MKAD-Ž-37
2
2
6
0
1
4.
MARIJA VLAIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-32
1
1
13
0
7
5.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
3
2
24
0
21
6.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-47
3
2
25
0
20
7.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
2
12
0
-4
8.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
2
1
10
0
6
9.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
1
12
0
2
10.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
2
1
13
0
0
11.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
2
1
11
0
-1
12.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž+47
2
1
16
0
-6
13.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
2
0
4
0
-20
14.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
0
15.
PAULA MRKONJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
0
16.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
1
0
3
0
-1
17.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
1
0
-2
18.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
14
0
-4
19.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
8
0
-5
20.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
6
0
-7
21.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-7
22.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
4
0
-10
23.
KATARINA PAVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-10
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
2
2
21
0
21
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
2
2
18
0
18
3.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52
2
2
21
0
16
4.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
2
2
22
0
15
5.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
1
1
10
0
10
6.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
1
9
0
2
7.
EMRAH CEHAJIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-M-47
2
1
7
0
-5
8.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
7
0
-2
9.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
PF-SKAD-M-47
1
0
4
0
-3
10.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-57
1
0
5
0
-5
11.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
5
0
-6
12.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-10
13.
DAVID KOS
BUŠIDO
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-10
14.
KARLO KOS
BUŠIDO
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
15.
LUCAS RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-10
16.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-10
17.
ANIS ALIBABIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-11
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA BOGDAN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
3
3
41
0
24
2.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-60
2
2
25
0
17
3.
LEJLA ABDIJANOVIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-Ž-42
2
2
20
0
13
4.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
28
0
6
5.
CHIARA MILIŠA
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
3
2
39
0
11
6.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50
3
2
20
0
1
7.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-50
4
2
25
0
-6
8.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
3
9.
MARINA MATIJAŠ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
10.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
11
0
-10
11.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-42
1
0
4
0
-3
12.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-50
1
0
6
0
-6
13.
ELIN ROŠIĆ
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-60
1
0
5
0
-10
14.
ANTONIJA ŠKREBLIN
BUŠIDO
PF-SKAD-Ž-60
1
0
3
0
-10
15.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-42
1
0
3
0
-10
16.
KLARA LONČAREVIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-55
1
0
2
0
-10
17.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-10
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BARBARA PALEKA
MARJAN 1975
PF-JUN-Ž-60
1
1
10
0
10
2.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci početnici, PF - Djevojčice početnice, PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PLANET SPORT
10
3.
8
4.
18
3
1
0
1.
2.
FRANKOPAN
11
2.
6
5.
17
1
3
3
2.
3.
KUTINA
12
1.
5
7.
17
1
3
3
2.
4.
JASTREB
0
7.
13
1.
13
2
1
0
4.
5.
ARMUS
0
7.
10
2.
10
2
0
0
5.
6.
IVANIĆ GRAD
10
3.
0
11.
10
2
0
0
5.
7.
PTUJ
0
7.
9
3.
9
1
1
1
7.
8.
DRAGON&SOKOL
7
5.
0
11.
7
0
2
1
8.
9.
IMPACT
0
7.
6
5.
6
0
2
0
9.
10.
BUDOKAI LABIN
0
7.
5
7.
5
1
0
0
10.
11.
BTI
0
7.
2
9.
2
0
0
2
11.
12.
KBS Pokoj
0
7.
2
9.
2
0
0
2
11.
13.
GLINA
2
6.
0
11.
2
0
0
2
11.
PF - Ml. Kadeti početnici, PF - Ml. Kadetkinje početnice, PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
10
2.
5
6.
15
1
2
4
1.
2.
TIGAR, Slunj
3
6.
10
1.
13
2
1
0
2.
3.
LOTUS
5
5.
8
4.
13
2
1
0
2.
4.
JASTREB
12
1.
0
13.
12
1
2
1
4.
5.
MARJAN 1975
1
7.
10
1.
11
2
0
1
5.
6.
KUTINA
9
3.
1
11.
10
1
1
2
6.
7.
BTI
0
9.
9
3.
9
1
1
1
7.
8.
TIGAR, Karlovac
0
9.
8
4.
8
0
2
2
8.
9.
PLANET SPORT
6
4.
0
13.
6
1
0
1
9.
10.
KBS Pokoj
0
9.
5
6.
5
1
0
0
10.
11.
GLINA
1
7.
3
8.
4
0
1
1
11.
12.
PTUJ
0
9.
3
8.
3
0
1
0
12.
13.
FRANKOPAN
0
9.
2
10.
2
0
0
2
13.
14.
IMPACT
0
9.
1
11.
1
0
0
1
14.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
14
1.
3
6.
17
2
2
1
1.
2.
PLANET SPORT
11
2.
0
11.
11
2
0
1
2.
3.
JASTREB
10
3.
0
11.
10
2
0
0
3.
4.
KBS Pokoj
4
5.
5
2.
9
1
1
1
4.
5.
MARJAN 1975
1
8.
8
1.
9
1
1
1
4.
6.
TIGAR, Karlovac
4
5.
5
2.
9
0
2
3
6.
7.
BUŠIDO
6
4.
1
9.
7
0
2
1
7.
8.
BTI
0
9.
5
2.
5
1
0
0
8.
9.
TIGAR, Slunj
0
9.
5
2.
5
1
0
0
8.
10.
FRANKOPAN
3
7.
1
9.
4
0
1
1
10.
11.
NINJA
0
9.
3
6.
3
0
1
0
11.
12.
LOTUS
0
9.
3
6.
3
0
0
3
12.
13.
GLINA
0
9.
0
11.
0
0
0
0
13.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
MARJAN 1975
0
1.
5
1.
5
1
0
0
1.
2.
LOTUS
0
1.
3
2.
3
0
1
0
2.
3.
TIGAR, Slunj
0
1.
0
3.
0
0
0
0
3.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
BUDOKAI LABIN
24
2.
13
5.
37
4
4
5
1.
2.
PLANET SPORT
27
1.
8
12.
35
6
1
2
2.
3.
JASTREB
22
3.
13
5.
35
5
3
1
3.
4.
KUTINA
21
4.
6
14.
27
2
4
5
4.
5.
MARJAN 1975
2
14.
23
1.
25
4
1
2
5.
6.
FRANKOPAN
14
5.
9
11.
23
1
4
6
6.
7.
LOTUS
5
9.
14
4.
19
2
2
3
7.
8.
TIGAR, Slunj
3
12.
15
3.
18
3
1
0
8.
9.
TIGAR, Karlovac
4
10.
13
5.
17
0
4
5
9.
10.
BTI
0
15.
16
2.
16
2
1
3
10.
11.
KBS Pokoj
4
10.
12
8.
16
2
1
3
10.
12.
PTUJ
0
15.
12
8.
12
1
2
1
12.
13.
IVANIĆ GRAD
10
6.
0
18.
10
2
0
0
13.
14.
ARMUS
0
15.
10
10.
10
2
0
0
13.
15.
BUŠIDO
6
8.
1
17.
7
0
2
1
15.
16.
DRAGON&SOKOL
7
7.
0
18.
7
0
2
1
15.
17.
IMPACT
0
15.
7
13.
7
0
2
1
15.
18.
GLINA
3
12.
3
15.
6
0
1
3
18.
19.
NINJA
0
15.
3
15.
3
0
1
0
19.