Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Topusko Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKA PTIČAR
KUTINA
PF-DJP-M-25
2
2
14
0
7
2.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJP-M-32
1
1
10
0
10
3.
PATRICK KECELI-MESAROŠ
FRANKOPAN
PF-DJP-M+32
1
1
6
0
1
4.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJP-M-25
3
2
21
0
9
5.
HRVOJE KOPREK
KUTINA
PF-DJP-M+32
1
0
5
0
-1
6.
DZENAN TUTIC
KBS Pokoj
PF-DJP-M-25
1
0
4
0
-5
7.
ALEKSANDAR ŠESTO
GLINA
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-5
8.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJP-M-25
1
0
2
0
-6
9.
IVAN BAKOTIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-M-32
1
0
0
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJP-Ž-32
2
2
18
0
12
2.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJP-Ž-25
2
2
13
0
11
3.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJP-Ž+32
1
1
5
0
3
4.
ANTEA TOMAŠKOVIĆ
KUTINA
PF-DJP-Ž+32
2
1
9
0
-2
5.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-DJP-Ž+32, PF-DJP-Ž-32
3
1
17
0
-1
6.
NIKA ŽGALJIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-Ž-32
1
0
3
0
-2
7.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJP-Ž-25
1
0
1
0
-5
8.
MARTINA PREBEG
KUTINA
PF-DJP-Ž-25
1
0
1
0
-6
9.
EMA BEĆIRBAŠIĆ
FRANKOPAN
PF-DJP-Ž-32
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PATRIK PRESEČAN
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28
3
3
8
0
6
2.
PATRICK PETRIĆ
PLANET SPORT
PF-DJ-M-32
2
2
17
0
14
3.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28
2
0
1
0
-3
4.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-M-25
1
0
1
0
-3
5.
PATRIK ŠULC
KUTINA
PF-DJ-M-32
1
0
1
0
-6
6.
DORIJAN KARAULA
FRANKOPAN
PF-DJ-M-32
1
0
2
0
-8
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
4
4
34
0
26
2.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
2
2
7
0
4
3.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25
1
1
7
0
4
4.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-25
2
1
15
0
5
5.
PAULA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž-28
2
1
8
0
4
6.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž+32
2
1
7
0
2
7.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
2
1
4
0
-2
8.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-1
9.
ADNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-DJ-Ž-28
1
0
2
0
-1
10.
MAJA MUDRIĆ
FRANKOPAN
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-7
11.
RENATA HOŠKO
KUTINA
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-7
12.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-8
13.
MELISA HAVIC
KBS Pokoj
PF-DJ-Ž-25
1
0
3
0
-9
14.
DEA CVEK
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Ml. Kadeti početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNO UDILJAK
LOTUS
PF-MKADP-M+47
1
1
6
0
2
2.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKADP-M+47
1
0
4
0
-2
PF - Ml. Kadetkinje početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKADP-Ž-47
2
2
21
0
17
2.
NOLA NOVOKMET
MARJAN 1975
PF-MKADP-Ž+47
1
1
17
0
2
3.
ANA LU KUZMIĆ
GLINA
PF-MKADP-Ž+47
1
0
15
0
-2
4.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKADP-Ž-47
1
0
3
0
-7
5.
EMILI BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKADP-Ž-47
1
0
1
0
-10
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M+47
4
4
37
0
32
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
3
3
20
0
20
3.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-37
2
2
22
0
18
4.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-42
2
2
14
0
12
5.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
6
4
44
0
36
6.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
3
2
20
0
14
7.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M+47
2
1
12
0
2
8.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
11
0
0
9.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M-47
2
1
12
0
-2
10.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-7
11.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-8
12.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
1
0
3
0
-8
13.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-8
14.
MIHAEL SALVADOR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-10
15.
BORNA KLOBUČAR
GLINA
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
16.
BRUNO UDILJAK
LOTUS
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-10
17.
FRAN ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-10
18.
LUCIJAN IVANOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-10
19.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-10
20.
BRUNO FRIGANOVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-10
21.
IVAN PALEKA
MARJAN 1975
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-10
22.
MATEJ BOGOVIĆ
GLINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-10
23.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-11
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
5
5
19
0
12
2.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
2
26
0
8
3.
AJNA RAMAKIC
KBS Pokoj
PF-MKAD-Ž-37
2
2
6
0
1
4.
MARIJA VLAIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-32
1
1
13
0
7
5.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
3
2
24
0
21
6.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-47
3
2
25
0
20
7.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
2
12
0
-4
8.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
2
1
10
0
6
9.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
1
12
0
2
10.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
2
1
13
0
0
11.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
2
1
11
0
-1
12.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž+47
2
1
16
0
-6
13.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
2
0
4
0
-20
14.
DIANA JAKOVAC
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
0
15.
PAULA MRKONJIĆ
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
0
16.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
1
0
3
0
-1
17.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
1
0
-2
18.
DORA GREGO
FRANKOPAN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
14
0
-4
19.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
8
0
-5
20.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-32
1
0
6
0
-7
21.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
4
0
-7
22.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
4
0
-10
23.
KATARINA PAVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-10
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
2
2
21
0
21
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
2
2
18
0
18
3.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52
2
2
21
0
16
4.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
2
2
22
0
15
5.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
1
1
10
0
10
6.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
1
9
0
2
7.
EMRAH CEHAJIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-M-47
2
1
7
0
-5
8.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
7
0
-2
9.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
PF-SKAD-M-47
1
0
4
0
-3
10.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-57
1
0
5
0
-5
11.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
5
0
-6
12.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-10
13.
DAVID KOS
BUŠIDO
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-10
14.
KARLO KOS
BUŠIDO
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-10
15.
LUCAS RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-10
16.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-10
17.
ANIS ALIBABIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-11
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LANA BOGDAN
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
3
3
41
0
24
2.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-60
2
2
25
0
17
3.
LEJLA ABDIJANOVIC
KBS Pokoj
PF-SKAD-Ž-42
2
2
20
0
13
4.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-50
2
2
28
0
6
5.
CHIARA MILIŠA
MARJAN 1975
PF-SKAD-Ž-55
3
2
39
0
11
6.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50
3
2
20
0
1
7.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-50
4
2
25
0
-6
8.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60
2
1
20
0
3
9.
MARINA MATIJAŠ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
0
0
0
10.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
11
0
-10
11.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-42
1
0
4
0
-3
12.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-50
1
0
6
0
-6
13.
ELIN ROŠIĆ
FRANKOPAN
PF-SKAD-Ž-60
1
0
5
0
-10
14.
ANTONIJA ŠKREBLIN
BUŠIDO
PF-SKAD-Ž-60
1
0
3
0
-10
15.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-Ž-42
1
0
3
0
-10
16.
KLARA LONČAREVIĆ
GLINA
PF-SKAD-Ž-55
1
0
2
0
-10
17.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-10
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BARBARA PALEKA
MARJAN 1975
PF-JUN-Ž-60
1
1
10
0
10
2.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-10
PF - Dječaci početnici, PF - Djevojčice početnice, PF - Dječaci, PF - Djevojčice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
PLANET SPORT
10
3.
8
4.
18
3
1
0
1.
2.
FRANKOPAN
11
2.
6
5.
17
1
3
3
2.
3.
KUTINA
12
1.
5
7.
17
1
3
3
2.
4.
JASTREB
0
7.
13
1.
13
2
1
0
4.
5.
ARMUS
0
7.
10
2.
10
2
0
0
5.
6.
IVANIĆ GRAD
10
3.
0
11.
10
2
0
0
5.
7.
PTUJ
0
7.
9
3.
9
1
1
1
7.
8.
DRAGON&SOKOL
7
5.
0
11.
7
0
2
1
8.
9.
IMPACT
0
7.
6
5.
6
0
2
0
9.
10.
BUDOKAI LABIN
0
7.
5
7.
5
1
0
0
10.
11.
BTI
0
7.
2
9.
2
0
0
2
11.
12.
KBS Pokoj
0
7.
2
9.
2
0
0
2
11.
13.
GLINA
2
6.
0
11.
2
0
0
2
11.
PF - Ml. Kadeti početnici, PF - Ml. Kadetkinje početnice, PF - Mlađi kadeti, PF - Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
BUDOKAI LABIN
10
2.
5
6.
15
1
2
4
1.
2.
TIGAR, Slunj
3
6.
10
1.
13
2
1
0
2.
3.
LOTUS
5
5.
8
4.
13
2
1
0
2.
4.
JASTREB
12
1.
0
13.
12
1
2
1
4.
5.
MARJAN 1975
1
7.
10
1.
11
2
0
1
5.
6.
KUTINA
9
3.
1
11.
10
1
1
2
6.
7.
BTI
0
9.
9
3.
9
1
1
1
7.
8.
TIGAR, Karlovac
0
9.
8
4.
8
0
2
2
8.
9.
PLANET SPORT
6
4.
0
13.
6
1
0
1
9.
10.
KBS Pokoj
0
9.
5
6.
5
1
0
0
10.
11.
GLINA
1
7.
3
8.
4
0
1
1
11.
12.
PTUJ
0
9.
3
8.
3
0
1
0
12.
13.
FRANKOPAN
0
9.
2
10.
2
0
0
2
13.
14.
IMPACT
0
9.
1
11.
1
0
0
1
14.
PF - Stariji kadeti, PF - Starije kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
BUDOKAI LABIN
14
1.
3
6.
17
2
2
1
1.
2.
PLANET SPORT
11
2.
0
11.
11
2
0
1
2.
3.
JASTREB
10
3.
0
11.
10
2
0
0
3.
4.
KBS Pokoj
4
5.
5
2.
9
1
1
1
4.
5.
MARJAN 1975
1
8.
8
1.
9
1
1
1
4.
6.
TIGAR, Karlovac
4
5.
5
2.
9
0
2
3
6.
7.
BUŠIDO
6
4.
1
9.
7
0
2
1
7.
8.
BTI
0
9.
5
2.
5
1
0
0
8.
9.
TIGAR, Slunj
0
9.
5
2.
5
1
0
0
8.
10.
FRANKOPAN
3
7.
1
9.
4
0
1
1
10.
11.
NINJA
0
9.
3
6.
3
0
1
0
11.
12.
LOTUS
0
9.
3
6.
3
0
0
3
12.
13.
GLINA
0
9.
0
11.
0
0
0
0
13.
PF - Juniori, PF - Juniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
MARJAN 1975
0
1.
5
1.
5
1
0
0
1.
2.
LOTUS
0
1.
3
2.
3
0
1
0
2.
3.
TIGAR, Slunj
0
1.
0
3.
0
0
0
0
3.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
BUDOKAI LABIN
24
2.
13
5.
37
4
4
5
1.
2.
PLANET SPORT
27
1.
8
12.
35
6
1
2
2.
3.
JASTREB
22
3.
13
5.
35
5
3
1
3.
4.
KUTINA
21
4.
6
14.
27
2
4
5
4.
5.
MARJAN 1975
2
14.
23
1.
25
4
1
2
5.
6.
FRANKOPAN
14
5.
9
11.
23
1
4
6
6.
7.
LOTUS
5
9.
14
4.
19
2
2
3
7.
8.
TIGAR, Slunj
3
12.
15
3.
18
3
1
0
8.
9.
TIGAR, Karlovac
4
10.
13
5.
17
0
4
5
9.
10.
BTI
0
15.
16
2.
16
2
1
3
10.
11.
KBS Pokoj
4
10.
12
8.
16
2
1
3
10.
12.
PTUJ
0
15.
12
8.
12
1
2
1
12.
13.
IVANIĆ GRAD
10
6.
0
18.
10
2
0
0
13.
14.
ARMUS
0
15.
10
10.
10
2
0
0
13.
15.
BUŠIDO
6
8.
1
17.
7
0
2
1
15.
16.
DRAGON&SOKOL
7
7.
0
18.
7
0
2
1
15.
17.
IMPACT
0
15.
7
13.
7
0
2
1
15.
18.
GLINA
3
12.
3
15.
6
0
1
3
18.
19.
NINJA
0
15.
3
15.
3
0
1
0
19.