Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Zlatni kik boxer Pljevlja 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
KICK LIGHT (36)
Aristonn
1. DUSAN BASANOVIC - KL-Juniori-69
2. MILOS MILICKOVIC - KL-Juniori-69
3. STEFAN BUSKOVIC - KL-Juniori-84
Boka Kotorska
1. DONČIĆ DRAGAN - KL-Pioniri+47
2. ĐORĐEVIC ANDREJ - KL-Pioniri-47
3. GILJAN VUK - KL-Pioniri+47
4. GRGUREVIĆ STEFAN - KL-Stariji kadeti-47
5. PILIPOVIĆ DEJANA - KL-Starije kadetkinje-65
6. ŠEVALJEVIĆ VASILIJE - KL-Mlađi kadeti-57
7. ŠOĆ SARA - KL-Starije kadetkinje-65
8. ŠOĆ SARA - KL-Juniorke-65
City stars - Budva
1. DANIEL CULAFIC - KL-Stariji kadeti-57
2. DINO PUPOVIC - KL-Juniori+94
3. DRAGO VUJACIC - KL-Stariji kadeti+69
4. EMIR SELMANOSKI - KL-Stariji kadeti-57
5. LUKA OTASEVIC - KL-Pioniri-28
6. SAVO LUBARDA - KL-Juniori-84
Ilidža Sarajevo
1. ARMAN HERCEGLIĆ - KL-Juniori-89
Jaki
1. DANILO DOBRKOVIC - KL-Stariji kadeti-57
2. LAZAR MARKOVIC - KL-Pioniri+47
3. MIODRAG POPOVIC - KL-Pioniri+47
kbk bar
1. LAZAR VUJOSEVIC - KL-Mlađi kadeti-47
KBS "PANTER" SARAJEVO
1. BELMA ISOVIĆ - KL-Juniorke-65
PLJEVLJA
1. AMAR RASCIC - KL-Stariji kadeti+69
2. TARIK RASCIC - KL-Pioniri-28
Rebel-Carnage global team Montenegro
1. AVDULA KRASNIĆI - KL-Juniori-69
2. ĐURO ROLOVIĆ - KL-Mlađi kadeti-47
3. MENTOR GAŠI - KL-Stariji kadeti-47
4. SAMIR HAJRULA - KL-Juniori-89
5. STEFAN PATAKI - KL-Mlađi kadeti-57
Univerzumm
1. BERIN KUJEVIC - KL-Pioniri-28
2. DINO AZEMOVIC - KL-Mlađi kadeti-57
3. EMIN TARHANIS - KL-Juniori-69
4. HAJRUDIN DJOZGIC - KL-Pioniri-28
5. ISAH TARHANIŠ - KL-Pioniri-47
6. ISAK AGOVIC - KL-Mlađi kadeti-57
LOW KICK (43)
Aristonn
1. DEJVID KAJEVIC - LK-Seniori-86
2. MILOS MUGOSA - LK-Kadeti+81
3. REMKO DACIC - LK-Seniori-75
FAVORIT BH
1. ALMIR MUJAGIĆ - LK-Kadeti-67
2. RASIM ALUNOVIĆ - LK-Seniori-75
Ilidža Sarajevo
1. ERMIN HADŽAJLIJA - LK-Kadeti-60
2. KERIM DŽAFEROVIĆ - LK-Kadeti-63,5
Jaki
1. BALSA STOJANOVIC - LK-Juniori-67
kbk bar
1. LUKA PETRUSIC - LK-Juniori-67
2. MILAN JANJIC - LK-Kadeti-67
3. MIRSAD MEHANOVIC - LK-Kadeti-71
4. SOFTIC MENAN - LK-Kadeti-60
KBK"081" PODGORICA
1. BALSA MARTINOVIC - LK-Kadeti-63,5
2. DRAGAN ZECEVIC - LK-Seniori-86
3. VUK FURTULA - LK-Kadeti-67
KBS "PANTER" SARAJEVO
1. BELMA ISOVIĆ - LK-Juniorke-65
2. BENJAMIN DŽINDO - LK-Kadeti-71
3. BENJAMIN HOLJAN - LK-Juniori-57
4. ELMIR GORAK - LK-Seniori-91
5. IMRAN KOLENOVIĆ - LK-Juniori-63,5
Perjanik
1. DAMJAN JOLIC - LK-Juniori-63,5
2. JELENA SCEKIC - LK-Juniorke-65
3. RADOMIR KUBUROVIC - LK-Juniori-67
PLJEVLJA
1. AMAR RASCIC - LK-Kadeti-71
2. NIKOLA MEDENICA - LK-Juniori-75
3. TEODORA MILINKOVIC - LK-Juniorke-65
Rebel-Carnage global team Montenegro
1. BEKA CENAJ - LK-Juniori-67
2. LUKA PERIŠIĆ - LK-Juniori-71
3. MIRKO JOVIĆ - LK-Seniori-86
4. SADIK GAŠI - LK-Juniori-57
5. SRĐAN MILJENOVIĆ - LK-Juniori-81
Sekutor
1. ARTEM AKHMEDOV - LK-Seniori-63,5
SKILL GYM TUZLA
1. MALIK RAMIC - LK-Juniori-75
2. MIRZA IMAMOVIĆ - LK-Seniori-91
3. TARIK BECIROVIC - LK-Juniori-81
Univerzumm
1. ADNAN LICINA - LK-Juniori-75
2. AID SALJIC - LK-Kadeti-51
3. AMAR FETAHOVIC - LK-Juniori-71
4. BELMIN KALAC - LK-Juniori-81
5. HARIS DAUTOVIC - LK-Kadeti-42
6. ISAH TARHANIŠ - LK-Kadeti-42
7. ISAK AGOVIC - LK-Kadeti-51
8. MIRZA OMEROVIC - LK-Juniori-75
K1 STYLE (6)
Aristonn
1. DEJVID KAJEVIC - K1 - Seniors (male) -81
2. REMKO DACIC - K1 - Seniors (male) -75
KBV "SPARTA"Sarajevo
1. ANES DIZDAR - K1 - Seniors (male) -63,5
2. ĐANI VRANIĆ - K1 - Seniors (male) -75
3. HASAN KAČEVIĆ - K1 - Seniors (male) -81
Sekutor
1. ARTEM AKHMEDOV - K1 - Seniors (male) -63,5