Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Zlatni kik boxer Pljevlja 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
KICK LIGHT (36)
Aristonn
1. DUSAN BASANOVIC - KL-Juniori-69
2. MILOS MILICKOVIC - KL-Juniori-69
3. STEFAN BUSKOVIC - KL-Juniori-84
Boka Kotorska
1. DONČIĆ DRAGAN - KL-Pioniri+47
2. ĐORĐEVIC ANDREJ - KL-Pioniri-47
3. GILJAN VUK - KL-Pioniri+47
4. GRGUREVIĆ STEFAN - KL-Stariji kadeti-47
5. PILIPOVIĆ DEJANA - KL-Starije kadetkinje-65
6. ŠEVALJEVIĆ VASILIJE - KL-Mlađi kadeti-57
7. ŠOĆ SARA - KL-Starije kadetkinje-65
8. ŠOĆ SARA - KL-Juniorke-65
City stars - Budva
1. DANIEL CULAFIC - KL-Stariji kadeti-57
2. DINO PUPOVIC - KL-Juniori+94
3. DRAGO VUJACIC - KL-Stariji kadeti+69
4. EMIR SELMANOSKI - KL-Stariji kadeti-57
5. LUKA OTASEVIC - KL-Pioniri-28
6. SAVO LUBARDA - KL-Juniori-84
Ilidža Sarajevo
1. ARMAN HERCEGLIĆ - KL-Juniori-89
Jaki
1. DANILO DOBRKOVIC - KL-Stariji kadeti-57
2. LAZAR MARKOVIC - KL-Pioniri+47
3. MIODRAG POPOVIC - KL-Pioniri+47
kbk bar
1. LAZAR VUJOSEVIC - KL-Mlađi kadeti-47
KBS "PANTER" SARAJEVO
1. BELMA ISOVIĆ - KL-Juniorke-65
PLJEVLJA
1. AMAR RASCIC - KL-Stariji kadeti+69
2. TARIK RASCIC - KL-Pioniri-28
Rebel-Carnage global team Montenegro
1. AVDULA KRASNIĆI - KL-Juniori-69
2. ĐURO ROLOVIĆ - KL-Mlađi kadeti-47
3. MENTOR GAŠI - KL-Stariji kadeti-47
4. SAMIR HAJRULA - KL-Juniori-89
5. STEFAN PATAKI - KL-Mlađi kadeti-57
Univerzumm
1. BERIN KUJEVIC - KL-Pioniri-28
2. DINO AZEMOVIC - KL-Mlađi kadeti-57
3. EMIN TARHANIS - KL-Juniori-69
4. HAJRUDIN DJOZGIC - KL-Pioniri-28
5. ISAH TARHANIŠ - KL-Pioniri-47
6. ISAK AGOVIC - KL-Mlađi kadeti-57
LOW KICK (43)
Aristonn
1. DEJVID KAJEVIC - LK-Seniori-86
2. MILOS MUGOSA - LK-Kadeti+81
3. REMKO DACIC - LK-Seniori-75
FAVORIT BH
1. ALMIR MUJAGIĆ - LK-Kadeti-67
2. RASIM ALUNOVIĆ - LK-Seniori-75
Ilidža Sarajevo
1. ERMIN HADŽAJLIJA - LK-Kadeti-60
2. KERIM DŽAFEROVIĆ - LK-Kadeti-63,5
Jaki
1. BALSA STOJANOVIC - LK-Juniori-67
kbk bar
1. LUKA PETRUSIC - LK-Juniori-67
2. MILAN JANJIC - LK-Kadeti-67
3. MIRSAD MEHANOVIC - LK-Kadeti-71
4. SOFTIC MENAN - LK-Kadeti-60
KBK"081" PODGORICA
1. BALSA MARTINOVIC - LK-Kadeti-63,5
2. DRAGAN ZECEVIC - LK-Seniori-86
3. VUK FURTULA - LK-Kadeti-67
KBS "PANTER" SARAJEVO
1. BELMA ISOVIĆ - LK-Juniorke-65
2. BENJAMIN DŽINDO - LK-Kadeti-71
3. BENJAMIN HOLJAN - LK-Juniori-57
4. ELMIR GORAK - LK-Seniori-91
5. IMRAN KOLENOVIĆ - LK-Juniori-63,5
Perjanik
1. DAMJAN JOLIC - LK-Juniori-63,5
2. JELENA SCEKIC - LK-Juniorke-65
3. RADOMIR KUBUROVIC - LK-Juniori-67
PLJEVLJA
1. AMAR RASCIC - LK-Kadeti-71
2. NIKOLA MEDENICA - LK-Juniori-75
3. TEODORA MILINKOVIC - LK-Juniorke-65
Rebel-Carnage global team Montenegro
1. BEKA CENAJ - LK-Juniori-67
2. LUKA PERIŠIĆ - LK-Juniori-71
3. MIRKO JOVIĆ - LK-Seniori-86
4. SADIK GAŠI - LK-Juniori-57
5. SRĐAN MILJENOVIĆ - LK-Juniori-81
Sekutor
1. ARTEM AKHMEDOV - LK-Seniori-63,5
SKILL GYM TUZLA
1. MALIK RAMIC - LK-Juniori-75
2. MIRZA IMAMOVIĆ - LK-Seniori-91
3. TARIK BECIROVIC - LK-Juniori-81
Univerzumm
1. ADNAN LICINA - LK-Juniori-75
2. AID SALJIC - LK-Kadeti-51
3. AMAR FETAHOVIC - LK-Juniori-71
4. BELMIN KALAC - LK-Juniori-81
5. HARIS DAUTOVIC - LK-Kadeti-42
6. ISAH TARHANIŠ - LK-Kadeti-42
7. ISAK AGOVIC - LK-Kadeti-51
8. MIRZA OMEROVIC - LK-Juniori-75
K1 STYLE (6)
Aristonn
1. DEJVID KAJEVIC - K1 - Seniors (male) -81
2. REMKO DACIC - K1 - Seniors (male) -75
KBV "SPARTA"Sarajevo
1. ANES DIZDAR - K1 - Seniors (male) -63,5
2. ĐANI VRANIĆ - K1 - Seniors (male) -75
3. HASAN KAČEVIĆ - K1 - Seniors (male) -81
Sekutor
1. ARTEM AKHMEDOV - K1 - Seniors (male) -63,5