Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Istarske županije
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2012
34
0
LANA KURELOVIĆ (MINOTAU)
218
4
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2013
46
6
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
240
2
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2015
218
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
46
2
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. NIKOL KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. LANA KURELOVIĆ, MINOTAUR
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -32
2014
144
2
LANA KOŽUH (ZELG)
132
10
ANA NEMARNIK (BUZET)
139
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
2016
143
6
LANA BENČIĆ (ZELG)
6
0
DEA CVEK (PLANET)
109
DORA JACIN (BUZET)
2017
132
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
139
7
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
2018
143
9
LANA BENČIĆ (ZELG)
109
1
DORA JACIN (BUZET)
2020
139
6
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
143
4
LANA BENČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ANA NEMARNIK, FIGHTER
3. DORA JACIN, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -37
2019
84
7
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
63
1
NEA VUKOVIĆ (LAV)
83
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
2021
84
0
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
83
1
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
Osvajači medalja
1. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
2. PATRICIA DRAŽETIĆ, ZEUS
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2022
234
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
111
0
ANTEA KLARIĆ (BUZET)
172
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
2024
234
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
172
0
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
Osvajači medalja
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. DANIJELA SUVAJAC, BUJE
3. ANTEA KLARIĆ, FIGHTER
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
2023
82
6
NIKA ARMAN (ZEUS)
217
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
220
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2025
82
11
NIKA ARMAN (ZEUS)
220
3
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
Osvajači medalja
1. NIKA ARMAN, ZEUS
2. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. NICOLE MARIA KUČINIĆ, BUDOKAI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2026
92
0
PAOLA PERHAT (ZEUS)
113
6
LARA RYTZ (BUZET)
Osvajači medalja
1. LARA RYTZ, FIGHTER
2. PAOLA PERHAT, ZEUS
3. ----
3. ----