Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF-Djevojčice
PF-Mlađi kadeti
PF-Mlađe kadetkinje
PF-Stariji kadeti
PF-Starije kadetkinje
PF-Juniori
PF-Juniorke
LC-Stariji kadeti
LC-Starije kadetkinje
LC-Juniori
LC-Seniori
LC-Seniorke
KL-Stariji kadeti
KL-Starije kadetkinje
KL-Juniori
KL-Juniorke
KL-Seniori
KL-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC-Stariji kadeti-42
LC-Stariji kadeti-47
LC-Stariji kadeti-52
LC-Stariji kadeti-57
LC-Stariji kadeti-63
LC-Stariji kadeti-69
LC-Stariji kadeti+69
LC-Stariji kadeti-42
1029
62
0
KRISTIJAN ĆOSIĆ (KBS)
52
0
HAMZA DZINOVIC (TKD)
158
ADIN MULALIC (BIHAC)
1031
52
3
HAMZA DZINOVIC (TKD)
158
0
ADIN MULALIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. HAMZA DZINOVIC, Bosna "ĐEMO" Cazin
2. ADIN MULALIC, "ZINO"
3. KRISTIJAN ĆOSIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
LC-Stariji kadeti-47
1030
175
3
HAMZA DZINOVIC (TKD)
60
0
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
136
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
1032
175
3
HAMZA DZINOVIC (TKD)
136
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. HAMZA DZINOVIC, Bosna "ĐEMO" Cazin
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
LC-Stariji kadeti-52
1033
30
3
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
13
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
LC-Stariji kadeti-57
1034
174
0
ŠTRKLJEVIĆ TARIK (KURTO)
187
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
160
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
1036
187
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
160
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ŠTRKLJEVIĆ TARIK, KBV Kurto
3. ----
LC-Stariji kadeti-63
1035
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
58
0
AMAR BAČIĆ (TKDGLJ)
138
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
1037
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
138
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR BAČIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC-Stariji kadeti-69
1039
27
1
HAMZA KARAMUJIĆ (TKDGLJ)
24
2
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. HAMZA KARAMUJIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC-Stariji kadeti+69
1040
49
3
ZUHDIJA BEGIĆ (TKD)
150
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ZUHDIJA BEGIĆ, Bosna "ĐEMO" Cazin
2. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ----
3. ----