Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Bosna "ĐEMO" Cazin
CBS"Tešanj"Tešanj
Crveni zmaj Kotor Varos
Frenki Ključ
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
Radnicki
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
TEŽINE / UZRASTI
PF-Djevojčice+32
PF-Mlađi kadeti+47
PF-Mlađe kadetkinje-37
PF-Mlađe kadetkinje-42
PF-Stariji kadeti-42
PF-Stariji kadeti-63
PF-Stariji kadeti+69
PF-Starije kadetkinje-42
PF-Juniorke-65
LC-Stariji kadeti-63
PF-Djevojčice+32
1002
84
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
92
3
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Mlađi kadeti+47
1010
73
10
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
112
2
AJDIN KRANTIC (FRENKI)
1011
10
6
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
14
7
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1012
76
11
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
79
1
EMAN HADŽIĆ (FRENKI)
94
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1013
73
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
14
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1014
76
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
94
11
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1017
14
3
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
94
7
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
PF-Mlađe kadetkinje-37
85
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
116
93
9
DANINA DURIĆ (CAZIN)
165
3
NAIDA DULIC (BIHAC)
120
85
3
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
93
4
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. ----
PF-Mlađe kadetkinje-42
1018
100
9
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
191
0
NAIDA DULIC (BIHAC)
1019
87
4
DALILA REDŽIĆ (CAZIN)
177
10
ENA ČORAK (KUTINA)
1021
100
0
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
177
0
ENA ČORAK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ENA ČORAK, KUTINA
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. DALILA REDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
PF-Stariji kadeti-42
1023
83
0
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
192
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF-Stariji kadeti-63
1025
57
0
AMAR BAČIĆ (TKDGLJ)
102
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AMAR BAČIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF-Stariji kadeti+69
1027
12
5
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
95
0
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Starije kadetkinje-42
1028
101
11
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
88
1
DALILA REDŽIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DALILA REDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Juniorke-65
1041
104
10
HANNA HEKIĆ (CAZIN)
23
0
LEJLA BIŠČEVIĆ (TKDGLJ)
20
MEDINA KAZIĆ (TKDGLJ)
1042
104
10
HANNA HEKIĆ (CAZIN)
20
0
MEDINA KAZIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. HANNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MEDINA KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. LEJLA BIŠČEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC-Stariji kadeti-63
1035
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
58
0
AMAR BAČIĆ (TKDGLJ)
138
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
1037
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
138
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR BAČIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----