Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Sana Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Bosna "ĐEMO" Cazin
CBS"Tešanj"Tešanj
Crveni zmaj Kotor Varos
Frenki Ključ
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
Radnicki
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF-Djevojčice+32
PF-Mlađi kadeti+47
PF-Mlađe kadetkinje-37
PF-Mlađe kadetkinje-42
PF-Stariji kadeti-42
PF-Stariji kadeti-63
PF-Stariji kadeti+69
PF-Starije kadetkinje-42
PF-Juniorke-65
LC-Stariji kadeti-63
PF-Djevojčice+32
1002
84
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
92
3
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Mlađi kadeti+47
1010
73
10
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
112
2
AJDIN KRANTIC (FRENKI)
1011
10
6
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
14
7
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1012
76
11
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
79
1
EMAN HADŽIĆ (FRENKI)
94
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1013
73
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
14
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1014
76
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
94
11
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1017
14
3
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
94
7
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
PF-Mlađe kadetkinje-37
85
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
116
93
9
DANINA DURIĆ (CAZIN)
165
3
NAIDA DULIC (BIHAC)
120
85
3
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
93
4
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. ----
PF-Mlađe kadetkinje-42
1018
100
9
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
191
0
NAIDA DULIC (BIHAC)
1019
87
4
DALILA REDŽIĆ (CAZIN)
177
10
ENA ČORAK (KUTINA)
1021
100
0
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
177
0
ENA ČORAK (KUTINA)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ENA ČORAK, KUTINA
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. DALILA REDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
PF-Stariji kadeti-42
1023
83
0
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
192
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. NAZMIN HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF-Stariji kadeti-63
1025
57
0
AMAR BAČIĆ (TKDGLJ)
102
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AMAR BAČIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF-Stariji kadeti+69
1027
12
5
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
95
0
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Starije kadetkinje-42
1028
101
11
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
88
1
DALILA REDŽIĆ (CAZIN)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DALILA REDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Juniorke-65
1041
104
10
HANNA HEKIĆ (CAZIN)
23
0
LEJLA BIŠČEVIĆ (TKDGLJ)
20
MEDINA KAZIĆ (TKDGLJ)
1042
104
10
HANNA HEKIĆ (CAZIN)
20
0
MEDINA KAZIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. HANNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MEDINA KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. LEJLA BIŠČEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC-Stariji kadeti-63
1035
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
58
0
AMAR BAČIĆ (TKDGLJ)
138
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
1037
103
0
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
138
0
ADMIR HASANBAŠIĆ (BORAC)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ADMIR HASANBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR BAČIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----